החבר שלכם מתחתן? בואו לרגש אותו עם חולצות לחתונה

החבר שלכם מתחתן? בואו לרגש אותו עם חולצות לחתונה

חבר שלכם מתחתן? איזה כיף לשמוע!  האמינו לנו, אין מאושרים מאיתנו כאשר אנחנו רואים חברים לובשים ביחד, חולצות בעיצוב אישי, כאלו שנותנים את התחושה כאילו ממש מדובר על תלבושת אחידה. הרי אתם החברים הכי טובים שלו, אתם ממש לא רוצים שאף אחד יפספס את הנקודה הזו במהלך החתונה.

כך שלאורך ההכנות לחתונה, בין מסיבת הרווקים המושקעת והקנייה של המתנה המשותפת, אנחנו כאן כדי להפוך את האירוע למרגש עבורכם אפילו יותר כחבורה אחת. האמינו לנו, אין חתן שנשאר אדיש למראה החברים שלו מגיעים עם תלבושת אותה הכינו במיוחד לרגע המאושר בחייו.

כמה קל זה לרגש בן אדם

האמינו לנו, עבורכם להכין חולצות לחתונה זה מעשה פשוט. כל שעליכם לעשות הוא לברר מה המידות של כל החברים, להחליט על גרפיקה מדהימה, כזו עם משפט מצחיק ולתת לנו שנדאג לכל השאר. אבל עבור החתן, החבר שלכם, חולצות לחתונה יהפכו לזיכרון משותף עבורו ועבורכם לכל החיים.

אם הייתם שואלים אותנו היינו ממליצים לכם כמובן לבחור חולצות לחתונה בלבן עליו אתם מוזמנים לכתוב או לצייר כל דבר. אתם תמיד יכולים ללכת על המשפטים המוכרים, אלו שלא משנה מתי, תמיד יעלו חיוך על הפנים. ספרו על החבר שהלך, על הפרידה מהאח התותח.

אבל, אתם יכולים ללכת גם על רעיונות יצירתיים יותר עבור חולצות לחתונה. על ידי גרפיקה או משפט שיזכירו לכם ולו מאיפה אתם מכירים ולמה אתם שמחים עבורו כל כך.

אל תתמהמהו

בלי להכיר אתכם באופן אישי אנחנו יכולים לראות אתכם מארגנים חולצות לחתונה ברגע האחרון. ההמלצה שלנו היא כמובן לא לחכות. הרי אתם רוצים להחליט על שינויים בגרפיקה בזמן ולוודא שאתם יודעים בדיוק מה המידות של החולצות. כך שאין שום סיבה לפעול בלחץ. נסו להחליט על הכל מראש.

ההמלצה שלנו היא לתת לחבר אחד להיות אחראי, מדובר על תהליך פשוט שעל רובו אנחנו מבטיחים להיות אחראיים. כל שעליכם לעשות הוא לתת את הרעיון, אנחנו כבר נעזור לכם לייצר חולצה שעולה על כל דמיון.

אנחנו מחכים לכם כאן

במידה ואתם מתלבטים אתם מוזמנים כמובן לפנות אלינו, Berlin Print. אתם יכולים ללכת לאינטרנט, לאפליקציות השונות לקבל השראה ולשאול אותנו מה דעתנו כדי שנגיע לבחירה הנכונה. אם אתם מתכוונים להכין עיצוב מקורי משלכם אל תשכחו כמובן להכין גרפיקה ברורה, גדולה דיה, כזו שניתן להניח על חולצה.

לרעיונות, מחשבות, חבילות שירות משתלמות ועוד, אנחנו נמצאים כאן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר. אם אתם רוצים לגוון זו גם אפשרות. אנחנו כמובן לא מדפיסים רק על חולצות כי אם על עוד פרטי לבוש. כך שאנחנו בטוחים כי לא תתקשו למצוא את הבחירה המושלמת עבורכם ועבור החבר שמתחתן.