מהם אשפתונים ולמי זה מתאים

מהם אשפתונים ולמי זה מתאים

לאורך השנים האחרונות חלה עליה משמעותית בהכרה שלנו, בני האדם את המרחב בתוכו אנחנו חיים. אנחנו יודעים להגיד היום, יותר מתמיד, כי גם עבורנו, בני האדם, חשוב הקשר לטבע בפן הבריאותי והנפשי. ערים רבות משקיעות בשנים האחרונות בהקמה של פארקים ומה שאנחנו קוראים לו בשפה המקצועית 'ריאות ירוקות' שיאפשרו לתושבים שלהן לספוג שקט ומעט 'אוויר' במציאות העירונית העמוסה לעייפה.

המרחב הירוק הוא המקום של התושבים לבלות ביחד משפחות צעירות, זוגות מבוגרים, ילדים צעירים, בני נוער ובעלי כלבים, ביחד בתוך המרחב המשותף. הדבר נכון בכל מקום כמעט ברחבי העולם המערבי והדבר נכון על פי כמה וכמה כאשר אנחנו מדברים מנקודת המבט של התרבות הישראלית המקדשת את חיי החברה והמשפחה.

לכן, מה טבעי יותר מלהשקיע באופן הטוב ביותר ביצירה של מרחב נעים לעין גם כאשר אנחנו מדברים על האופן בו התושבים יוכלו לאסוף את הזבל ואת השאריות שנשארו להם מהבילוי המשותף בחיק הטבע?

אוספים יפה את האשפה

כאמור, אנחנו חיים בעידן בו חשוב לנו לחיות במרחבים מושקעים עד הפרט האחרון. לכן, אין בפק כי בחירה של אשפתונים נאים היא הבחירה האולטימטיבית עבור כל עירייה או בית עסק המכבדים את עצמם. כך, בעלות נמוכה מאוד ניתן לעשות עוד צעד ולהפוך את המרחב יפה עוד יותר בזכות אותם אשפתונים.

האם אשפתונים דורשים עבודות תחזוקה ?

מטבע הדברים, אם אתם בעלי עסק או עובדי עירייה הדבר הראשון עליו אתם תוהים הוא על עבודות התחזוקה המאיימות על רכישה של אשפתונים למרחב הציבורי. אנחנו, כאן בחברת ש.י.א אשקלון שמחים וגאים לספר כי אשפתונים לא דורשים תחזוקה מורכבת במיוחד. בוודאי לא יותר משל כל פח רגיל.

האם מדובר על מוצר עמיד?

היתרון המשמעותי ביותר של אותם אשפתונים הוא שהם למעשה עמידים בפני כל מזג אוויר. אותם אשפתונים עשויים פוליאתילן ובנויים באופן כזה המונע חלחול מי גשמים בזכות הסגירה ההרמטית של בסיס המוצר.

אשפתון לא מאבד את צבעו בשל קרינה מאסיבית של קרני שמש, מה שכמובן עלול לקרות לא פעם בשמש הישראלית הקופחת. אשפתון הוא מוצר יציב דיו כדי לעמוד בפני כל ניסיון לונדליזם והשחטה של רכוש ציבורי על ידי בני נוער ותושבים שאינם מכבדים את המרחב הציבורי.

מה יכולת ההכלה של אשפתון

אשפתון אמנם הוא לא כלי אחסון גדול מדי, כזה שעלול להפריע בעין בתוך המרחב הציבורי. אבל, מבדיקה שלנו עולה כי אשפתונים יכולים לתת את המענה הנדרש ליום שלם בתוך מרחב הומה אדם, כמובן ביחס לכמות האשפתונים הפרוסים במרחב.

כך שתוכלו להורות לעובדי התחזוקה להניח שקיות בשעות הבוקר המוקדמות ולבצע את האיסוף הנדרש רק בערב.

מעוניינים לרכוש אשפתונים למרחב העירוני או לבית העסק? אנחנו זמינים עבורכם בטלפון ודרך האתר.