הסעות VIP

הסעות VIP

כאשר מדובר באישים חשובים הזקוקים לליווי, יש צורך בהסעות ממוגנות ומלוות במאבטחים בעלי ניסיון. השירותים הניתנים במסגרת הסעות VIP הם מגוונים ומאפשרים ליהנות מנסיעה שקטה ונטולת דאגות. שירותים אלו כוללים ליווי החל מנמל התעופה עד למלון, ליווי ואבטחה מלאים במסגרת השהייה באתר היעד, הסעות לכל מקום רלוונטי ואספקת הצרכים הדרושים במשך כל הליווי.

ליווי החל מנמל התעופה

ליווי במסגרת הסעות VIP כולל קבלת פנים החל משלב הנחיתה בנמל התעופה. משלב זה, מובלים האורחים החשובים אל רכבי היוקרה המצוידים בכל האבזור הנדרש. הרכבים ימתינו לאישים עוד לפני רגע הנחיתה כך שלא יהיה צורך בהמתנה לרכב. צי הרכבים המיועד להשכרה להסעה וליווי של אישים חשובים ממוגן ברמת האבטחה הגבוהה ביותר ומעניק חווית נוחות כל משך הנסיעה.

הסעות VIP

דרך בטוחה ונטולת עיכובים

הודות לניסיון רב השנים בתחום הסעות VIP, חברת הליווי מצוידת בכל האישורים הנדרשים המאפשרים כניסה לכל מקום בנמל התעופה לצורך איסוף האורחים, ואפילו הגעה עד לדלת המטוס.

אבזור מלא

השירותים המוענקים לאורחים כוללים אבזור שלם ועשיר הכולל את כל הציוד הדרוש בתוך הרכב:  מקומות ישיבה מרופדים ונוחים, טלוויזיה ותאורה נעימה, מיני בר אלכוהול המצויד בכל טוב ומיזוג המתפזר ברכב. השירותים אותם מעניק צוות החברה מבוססים על אדיבות, בטחון ושמירה על דיסקרטיות. האמינות עומדת כנר לרגליה של החברה המציעה שירותי ליווי והסעות בכל רחבי הארץ.

מיגון מקסימלי

ברכבים הדורשים מיגון מותקנים האביזרים והמערכות ברמת האבטחה הגבוהה ביותר, על מנת להבטיח נסיעה בטוחה ורגועה. באופן זה, הרכבים חסינים גם במקרים של אירועים ביטחוניים ומאפשרים שקט נפשי בכל אירוע באשר הוא. על מנת להעניק חוויית שירות מלאה, הנהגים, המאבטחים והמלווים של החברה מתחייבים לשמור על דיסקרטיות מלאה של הנוסעים כך שהם יכולים לחוש בטוחים לכל אורך הדרך.

עמידה בלוחות זמנים

כדי לשמור על אמינות ולהבטיח את שביעות הרצון של העובדים, החברה שומרת בקפדנות על ערכים של עמידה בלוחות זמנים והקפדה על הגעה בזמן לכל נקודת יעד רצויה. באופן זה, הלקוחות יכולים להיות שקטים ורגועים בידיעה שהם מגיעים למקום הדרוש בדיוק בשעה היעודה.