כך תבחרי מתנה לגבר שלך

כך תבחרי מתנה לגבר שלך

כמה את אוהבת אותו וכמה את לא יודעת מה לרכוש עבורו. האמיני לנו, מדובר בתופעה ממש לא יוצאת דופן. בסופו של יום את הרי יודעת כי הוא לא ילבש את הבגדים שרכשת עבורו וחשבת שהם יפים וכמה פעמים אפשר לקנות לו את אותו הבושם? אבל יש פריטים מסוימים שרכישה שלהם היא תמיד רלוונטית, כיפית, כזו שגורמת להם להרגיש נעים וטוב.

אנחנו היינו בוחרים עבורו פריט אופנתי מצד אחד אבל לא משהו מורכב לנשיאה. משהו שהוא יכול לשים בכיס וגם יהיה שימושי. אנחנו כמובן מדברים על ארנק אופנתי שיתאים לגבר שלך במדויק.

האמינו לנו רכישה של ארנק היא לא רכישה משעממת, לא מדובר על פריט אותו הוא יזרוק בעוד זמן, רכישה של ארנק היא מסוג הרכישות שבסופו של יום נשארות עם בן הזוג עוד זמן רב אחר כך. אבל איך רוכשים לו ארנק ממנו הוא יהיה מרוצה את שואלת? זו שאלה נהדרת. אנחנו מגיעים עם התשובה.

כמה כללי אצבע לרכישה מוצלחת של ארנקים לגברים

  1. ארנקים לגברים חייבים להיות קטנים יחסית: בניגוד אלינו שצריכות לא פעם להכניס לארנק שלנו כמה פריטי איפור, אולי איזה מוצר הגייני, מה יש לגברים לקחת אם לא כרטיס אשראי וכמה שטרות מזומנים? אם את רוצה מאוד, את יכולה להגדיל לעשות ולשים לו בפנים גם כמה תמונות שלכם כדי שיזכור אותך בכל מקום תמיד. מכיוון שתמונות לא לוקחות יותר מדי מקום, ההמלצה שלנו בכל אופן, בכל מה שקשור לתחום של ארנקים לגברים, להקפיד על רכישה של ארנקים קטנים באופן יחסי.
  2. ארנקים לגברים צריכים להיות בצבעים נטרליים: בניגוד אלינו, האוהבות לזרוק צבע , להתאים אותו לנעליים ולשחק איתו באופנים שונים, אם יש משהו אותו גברים אוהבים, כאמור, הוא יעילות. ארנקים לגברים בדרך כלל מגיעים בצבעים מונוכרומטיים של שחור ולבן , לא פעם גם צבע עור יכול להתאים. לא היינו מתפרעות יותר מכך אלא אם כן, מה שרק את יכולה להעיד עליו, בחרת גבר שיודע להתייחס לאופנה.
  3. ארנקים לגברים צריכים להיות איכותיים: אין דבר חשוב יותר מהאיכות של הארנק. בגד אפשר להחליף אבל אם ארנק נקרע וכרטיס האשראי נפל אין מכאן עוד דרך חזרה. לכן ההמלצה שלנו היא לשים לב ביתר שאת לכל מה שקשור לאיכות. ארנקים לגברים לא צריכים להיות דווקא עשויים מעור בהכרח. במידה ואתם מתנגדים לשימוש בפריטים שנוצרו מעור של חיה, אתם בהחלט יכולים ליהנות מאותם ארנקים לגברים המיוצרים מחומרים אחרים, מלאכותיים, בעלי עמידות גבוהה לא פחות.
  4. נסי לגשש ולהבין מה הוא אוהב: אמנם לא היינו פשוט שואלים אותו מה הוא בוחר בין ארנקים לגברים שונים. אבל אולי היינו מנסים להבין בעדינות מה הוא אוהב.