הכירו את פתרון האוורור המושלם למרפסת

הכירו את פתרון האוורור המושלם למרפסת

ישנם פתרונות אוורור מסוגים שונים, לרבות מאווררים ומזגנים ניידים, קולרים שעובדים על קרח ועוד. בסופו של דבר, החוויה של הישיבה במרפסת מקבלת תפנית נעימה במיוחד כשמשתמשים במאוורר הנכון. אם כך, בואו נכיר את פתרונות האוורור הכי נפוצים ומומלצים כיום.  

אם אתם מחפשים אחר פתרון אוורור מושלם, יש לכם לא מעט אופציות שונות שניתן לבחור בהן. למשל, יש לכם סוגים שונים של מזגנים ניידים שניתן להיעזר בהם גם ביולי-אוגוסט. גם כאשר הימים הם הימים הכי חמים בשנה, המזגן הנייד יוכל להנעים לכם את הישיבה במרפסת. העניין הוא, שהמזגנים הניידים הם לא זולים בדרך כלל. כמו כן, הם כבדים וגם תופסים מקום רב, כי הם לא קטנים. בפועל, מזגן נייד הוא פתרון אוורור מומלץ, אבל יש מומלצים אחרים גם. למשל, מאוורר תלוי מהתקרה. 

מאווררים תלויים מהתקרה למרפסות 

בין אם אתם גרים בקומה נמוכה או גבוהה, אתם רוצים להנות מהאוויר שיש לכם במרפסת. וזה בעצם התפקיד של המאוורר – יצירת סירקולציה של אוויר במרפסת. אם במרפסת יש לכם פרגולה, אז בשוק יש גם מאוורר תקרה לפרגולה מסוגים שונים. המאוורר יותקן דרך הפרגולה והחיווט החשמלי שלו יחובר על ידי המתקין. 

אם אתם מעוניינים להתקין מאוורר תקרה במרפסת, יהיה חשוב להסתייע במתקין הנכון והמקצועי ביותר. מאחר שמדובר בחיווט חשמלי, המתקין חייב להיות מוסמך לעבודות מהסוגים האלו. אל תתנו לכל חובבן להתעסק לכם עם החיווט החשמלי בביתכם, זה עלול להוביל לאסונות, חלילה. 

כמה עולה מאוורר תקרה לפרגולות?

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה מאוורר תקרה לפרגולה במרפסת, כנראה שעדיין לא ערכתם את מחקר השוק הנכון. בשורה התחתונה, המדע נגיש באינטרנט והכוח הצרכני אצלכם בידיים. אתם יכולים לערוך השוואת מחיר לפני התקנת מאוורר תקרה לפרגולה ולחסוך בכסף בצורה משמעותית. 

מאוורר תקרה לפרגולות לא אמור לעלות לכם יותר מכמה מאות שקלים בודדים. ניתן לרכוש מאווררי תקרה במחירים ממוצעים של כ-350 ₪ ומעלה. יחד עם זאת, כבר במעמד רכישת המאוורר צריך לברר אם ההתקנה שלו כלולה במחיר שקיבלתם. 

מאווררי תקרה לפרגולות מתאימים לכל סוגי הפרגולה?

בין אם בנויה אצלכם פרגולה אלומיניום אם פרגולה עץ, ברוב המקרים יהיה אפשרי להתקין מאוורר תקרה לפרגולה במרפסת. ככה תוכלו להנות מהסירקולציה של האוויר ולהנות מהישיבה במרפסת. פרגולות נבנות בגדלים שונים ובעיצובים שונים, ככה שאת דגם המאוורר יש לרכוש בהתאם לסוג הפרגולה. 

אם הפרגולה מאוד קטנה, יהיה צורך בדרך כלל לרכוש מאוורר קטן בהתאם. במקביל, פרגולות גדולות יצריכו בדרך כלל מאוורר תקרה גדול. במקרים מסוימים, כאשר מדובר במרפסת ענקית, אפשר להתקין גם יותר ממאוורר תקרה אחד. במקרים אלו תוכלו לבדוק לגבי הנחה על רכישה של יותר ממאוורר אחד.