הפריטים שישדרגו לכם את הסלון ברגע

הפריטים שישדרגו לכם את הסלון ברגע

לנו, בני האדם, יש חולשה לאסתטיקה. אם יש משהו שלמדנו ממשבר הקורונה הוא שאנחנו צריכים כמובן להשקיע את מיטב המשאבים שלנו בבית בו אנחנו חיים, במקום אליו אנחנו נכנסים כל בוקר, כדי שנוכל ליהנות מהיופי של החלל מה שבוודאי משפיע גם על הבריאות הנפשית שלנו.

אם תחפשו באינטרנט תוכלו למצוא המון מידע שיעזור לכם להבין איך תוכלו להפוך את הסלון שלכם למרחב המושלם עבורכם. רמז: כדי להפוך את המרחב הביתי לנעים לא מספיק רק לרכוש ספות יפות, להתאים את הכריות ולהניח מדפים. לא פעם, זריקה של צבע על הקיר, תאורה נכונה ועוד יכולים לשנות את כל התמונה .

כדי לשמוע עוד, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא.

מה היתרון של הדפסות על זכוכית

כאשר אנחנו עושים הדפסות על זכוכית ותולים את התוצאה על קירות הסלון אנחנו מקבלים שני דברים:

  1. תאורה נוספת:  כולנו מכירים ביתרונות של זכוכית בכל הקשור להחזרה של אור. אם תתלו את אותה הדפסה על זכוכית מול חלון בו משתקף אור היום, תוכלו לראות איך גם הגוונים של התמונה ופיזור האור על הקירות משתנה לאורך היום. מה שיכול לשוות לחדר מראה נעים ומזמין יותר באופן מפתיע. האמינו לנו, גם החברים שלכם לא יבינו מאיפה כל התאורה הזו מגיעה.
  2. תמונה על קיר הסלון: התמונה לא חייבת כמובן להיות דווקא יצירת אומנות מפורסמת. מה שחשוב הוא שאותה תמונה תייצג את הדברים שחשובים לכם במיוחד. כך שאם אתם רוצים לעשות הדפסות על זכוכית של רגעים מחיי המשפחה שלכם דווקא כדי לשמור זיכרון נעים במיוחד, הדבר כמובן אפשרי. כך תקבלו גם צבע שיעשיר את הקיר ויתן עוד גוון לחלל וגם תקבלו זכרון מתוק שיביט אליכם תוך כדי עבודה או קריאה של ספר נחמד.

הכל מתחיל ונגמר באיכות

הדפסות על זכוכית יכולות להיעשות בכלים המתקדמים ביותר באופן כזה שיאפשר גימור מדויק. הדפסות על זכוכית עלולות להיות גם פחות טובות מה שכמובן יפגע באפקט אותו רצינו להשיג לכתחילה. אנחנו, כאן ב- GLASS ME מקפידים על עבודה איכותית בכלים המתקדמים ביותר שיש ברשותינו.

אנחנו, כאן ב- Glass Me  לא רק מקפידים על הדפסות על זכוכית איכותיות עם גימור מושלם, אנחנו גם מקפידים על הנחה של ווי תלייה שלא יפגעו בתמונה עצמה. באותה נשימה אנחנו יכולים להבטיח לכם כי התמונה תחזיק מעמד מול כל חומר ניקוי שתניחו עליה, בכל זאת, עדיין לא המציאו הדפסות על זכוכית הדוחות אבק.

אם אתם רוצים לשדרג את הסלון שלכם ולהזריק לו מנה של צבע בכלים הטובים ביותר שיש, אנחנו ב- Glass Me  מחכים פה ממש בשבילכם. אנחנו מזמינים אתכם להסתכל בקטלוג שלנו באתר ולקבל השראה.