המדריך לבחירת מנורות קיר

המדריך לבחירת מנורות קיר

אם אתם מחפשים אחר המדריך הרשמי והמקיף לבחירת מנורות לבית ולמשרד, הגעתם למקום הנכון. כאן נדבר על בחירת גופי תאורה, פתרונות תאורה משרדיים, מנורות לסלון וכל מה שבין לבין. רגע לפני הרכישה של תאורת בית, קבלו את הטיפים הבאים. 

עומדים לרכוש ולהתקין תאורה בבית? אם ככה, אתם תרצו לדעת שהתאורה אכן מתאימה לבית בבחינה העיצובית והן מבחינת התקציב שלכם. כמו כן, יהיה חשוב לוודא כי התאורה בבית מחמיאה לעיצוב הכללי ולא גורעת ממנו. בעזרת התאורה הנכונה, תוכלו אפילו לבחור אילו אזורים בבית אתם רוצים להחשיך ואילו אזורים להאיר. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי בחירת מנורות לקירות בבית ובמשרד. נתחיל עם הגוון המאיר בחלל החדר. 

מה גוון התאורה הרצוי לבתים?

כשמדברים על מנורות קיר לבתים, למעשה מדברים על מגוון עצום של מנורות מסוגים שונים. יש לכם גופי תאורה שצריך לבחור נכון, כמו גם את גוון התאורה עצמו. כשאתם ניגשים לבחירת גוון התאורה, תחשבו עם עצמכם לרגע: מה אתם מעדיפים בביתכם? האם גוון בוהק ומאיר? אולי משהו יותר רגוע ואפילו רומנטי במידה מסוימת?

כלל אצבע הוא, שתאורה בגוון צהוב היא תאורה הרבה יותר נעימה בעין. היא מרגישה רומנטית יותר, נעימה יותר ומרגיעה גם. אם אתם בוחרים תאורה בגוון צהוב לביתכם, כדאי לדעת שגם בגוון הצהוב יש כל מיני עוצמות וגוונים צהבהבים. חלק מהגוונים הצהובים עשויים להיות חזקים מדי, ככה שזה יהיה כמעט כמו לבחור גוון תאורה לבן. 

כיצד ניתן לשלוט על עוצמת התאורה בבית? 

כמו שאמרנו, ישנם סוגים שונים ומגוונים של תאורות לבתים. מנורות קיר הן בדרך כלל מנורות שניתנות לתלייה על מקוון סוגים שונים של קירות. בין אם מדובר בקיר גבס או בקיר בטון, אתם תוכלו למצוא מנורה לקיר שתתאים בול לעיצוב הבית שלכם. זאת, מתוך הסיבה שישנו היצע אדיר בשוק של תאורה לבית. וכשאתם רוכשים את המנורה, יהיה כדאי לשקול להתקין גם דימר (DIMMER). 

התקנת דימרים היא אפשרית בכל סוגי המנורות כמעט, במיוחד כשמדובר על מנורות קיר מעוצבות. הדימר הוא סוג של "קובע אווירה". תוכלו לעמעם ולהגביר את עוצמת התאורה, ככה שתוכלו לקבל בדיוק את גוון התאורה המתאים לכם בכל רגע נתון. 

השוואת מחירים בין מנורות קיר לבית ולמשרד

אם יש משהו אחד שכדאי להמליץ עליו הוא, השוואת מחירים בין מנורות קיר לבית ולמשרד. תקבלו מספר הצעות מחיר מחנויות המנורות, תשוו בין ההצעות ותרכשו את מה שנראה לכם הכי אטרקטיבי ומתאים לצרכים שלכם. 

ודבר חשוב שכדאי לזכור הוא, הוזלת מחירים על מנורה לקיר. אתם יכולים לנסות לאתר חנויות אינטרנטיות שמוציאות מבצעים על מנורות קיר לבתים ומשרדים. מבצעים על מנורת קיר תוכלו בדרך כלל למצוא דרך חנויות האונליין.