לימודים בישראל

לימודים בישראל

ישראל היא אמנם נקודה כמעט בלתי נראית על מפת העולם, אך בכל זאת, היא מהווה מוקד משיכה עז במיוחד עבור אנשים מכל העולם. תיירים רבים פוקדים אותה בכל יום וגם סטודנטים רבים מבקשים ללמוד דווקא בה.

כאשר אנחנו מדברים על נושא של לימודים בישראל (Study in Israel), במיוחד עבור סטודנטים הבאים ממדינות אחרות, הרי ברור כי לא כל אוניברסיטה ולא כל מכללה ערוכים לקלוט סטודנטים ממקומות שונים בעולם. מקום כזה חייב שהוא יהיה ערוך ומותאם הן מבחינת השפה, הן מבחינת קליטת הסטודנטים העולים ולמעשה די נדיר למצוא בישראל מקום שיענה על כל הדרישות. אוניברסיטת בר אילן נחשבת כאוניברסיטה פורצת דרך בתחום הזה. היא למעשה מהווה מקום שהוא מעין מרכז קליטה עבור כל הסטודנטים אשר מבקשים לבוא וללמוד בישראל.

אוניברסיטת בר אילן – המרכז לסטודנטים מכל העולם

באוניברסיטת בר אילן משקיעים מאוד בקליטת עולים ובשילוב של הסטודנטים המגיעים מכל העולם. מפנים אותם לקורסים טובים עבורם, מסייעים להם להשתלב היטב בחברה הישראלית ובאופן כללי מרפדים עבורם את הדרך.

אין ספק כי כאשר ישנם כל התנאים לקליטה טובה וידידותית של הסטודנט, הוא פנוי למטרה אשר לשמה הוא הגיע לישראל. כלומר הוא פנוי ללמידה.

האוניברסיטה הכי גדולה בארץ

אם נבדוק אחר שורשיה של האוניברסיטה ונלמד מעט על ההיסטוריה שלה נגלה כי לא ביום אחד היא הגיעה לאן שהגיעה. אך עם התמדה של מעל ל 65 שנה, עם מעל לשלושים אלף סטודנטים שעברו דרכה, היא בהחלט הצליחה להגיע רחוק ולכבוש יעדים גבוהים במיוחד.

לא לחינם מגיעים אליה בכל שנה מאות סטודנטים מכל העולם המבקשים לרכוש את ההשכלה שלהם דווקא שם.

באוניברסיטה לא שוקטים על השמרים. השגרה אף פעם לא תופסת שם מקום. האווירה היא אווירה של פעלתנות ושל חיוניות. חיי החברה תוססים והסטודנטים נהנים מפעילויות רבות ומגוונות. ברור שכל אלו קשורים לאווירה הנלווית ללימודים.

אך גולת הכותרת שאלו הן הלימודים מקבלים את היחס הכי חשוב והכי מכובד.

סגל המרצים הינם מומחים מהשורה הראשונה ומעניקים לכל אחד מהסטודנטים את המרב ואת המיטב.