המדריך לבחירת מצברי שנפ

המדריך לבחירת מצברי שנפ

בלי מצבר האוטו לא יזוז. אמנם, זה נכון שמנוע הרכב למעשה עובד על דלק, אבל מה שמייצר את הפעולה, הגלגלג שמשחרר את הזיק המביא להתנעה, הוא לא אחר מאשר המצבר. שנפ זו חברה המייצרת מצברים עוד משנת 1951, מדובר על חברה ידועה ומוכרת ממנה רבים רוכשים מצברים עד היום.

התפקיד של המצבר הוא אמנם להביא להנעה של הרכב אבל ממש לא רק. אנחנו מדברים על מנגנון המזרים חשמל לרכב המאפשר לנו להדליק את המזגן, לשמוע מוזיקה שאנחנו אוהבים, ליהנות ממנגנוני נעילה מורכבים יותר של הרכב ועוד.

אם גם אתם חשים כי זה הזמן להחליף את המצבר של הרכב שלכם, אנחנו מזמינים אתכם ללמוד ביחד איתנו מה השיקולים שצריכים להניע אתכם עוד אתם מחליפים מצבר שנפ.

איך בוחרים בין מצברי שנפ

ראשית, בוחנים את הוראות היצרן: כמו שיש רכבים רבים, כך גם ניתן למצוא סוגים שונים של מצרי שנפ . הרי מטבע הדברים לא כל מצבר מתאים לכל רכב וההפך. לכן, בחירה של מצברי שנפ צריכה קודם כל להתחיל מבחינה של הוראות היצרן.

במהלך הבדיקה תראו מה מספר האמפר שלכם, מה מתאים לרכב שלכם יותר ועוד. חשוב כמובן לזכור כי שימוש בחלקים לא מתאימים עלול להביא לשחיקה של הרכב באופן כזה שימנע מהרכב לפעול באופן תקני לתקופה ארוכה. כך שבכל הנוגע להתאמה של הכלי, לא כדאי להקל ראש.

שנית, חשבו על התקציב לעומת היתרונות והחסרונות שיש לכל אחד מאותם מצברי שנפ:  זה לא שאי אפשר לפתוח את הפייסבוק או יד שתיים ולחפש מתוך מגוון של מצברי שנפ למסירה. אבל, אנחנו יודעים כי מכיוון שמצבר הוא כלי כל כך משמעותי לרכב, הדבר הנכון יותר לעשות הוא לרכוש מצבר יד ראשונה.

בדיעבד, תגלו כי בחירה בין מצברי שנפ יד ראשונה תבטיח כי הרכב יחזיק בצורה טובה יותר לאורך זמן ארוך יותר מה שאולי לא יידמה כדבר חסכוני במיוחד ברגע הראשון, אבל לאורך זמן אין ספק כי תראו את התוצאות בשטח.

בחירה של מצברי שנפ כמובן צריכה להיות בהתאם לתקציב שלכם. אבל, שוב, בכל הנוגע למצברים אנחנו ממליצים לא להקל ראש ולבחור בדגמים טובים ואיכותיים שיחזיקו לאורך זמן ויתאימו לכלי הרכב שלכם בצורה הטובה ביותר.

זה הזמן שלכם לבחור נכון

אנחנו, כאן ב- רשת ענק המצברים מחכים לכם עם מצברי שנפ איכותיים במחירים הטובים ביותר בארץ. אצלנו תוכלו למצוא מצברים איכותיים, כאלו שישארו לאורך זמן ויתנו את התוצאות הטובות ביותר.

אנחנו זמינים גם לאירועי חירום ומוכנים להגיע אליכם תוך שישים דקות מרגע הקריאה. זאת כדי למנוע מכם לחכות שעות רבות, מחכים לחלק החילוף תקועים באמצע יום עמוס או בשעה מאוחרת.