מה חשוב לבדוק לפני רכישת מסכה רב פעמית?

מה חשוב לבדוק לפני רכישת מסכה רב פעמית?

אם אתם מחפשים אחר פתרונות טקסטיל אקולוגיים שגם עמידים בטווח הארוך, אתם מחפשים אחר מסכות רב שימושיות לקטילת קורונה. בימינו ניתן לרכוש מסכות רב פעמיות נגד קורונה מסוגים שונים. אבל בין הסוגים השונים של המסכות, יהיה אפשר למצוא טכנולוגיות מתקדמות לקטילת הוירוסים השונים. 

מי חשב ששנת 2021 תוביל לפיתוח של פתרונות טקסטיל מתקדמים לקטילת נגיף הקורונה. הקורונה פרצה בעולם לפני יותר משנה, וישראל כיום מדורגת בין המדינות שמתייעלות מיום ליום בלחימה בנגיף. מעבר לכך שיותר ממחצית האוכלוסייה כבר מחוסנת נגד הקורונה, יש צורך להתגונן גם בעזרת מסכות. וכשמדברים על מסכות קורונה, חובה להזכיר גם את המסכות החד פעמיות.

מסכות חד פעמיות או מסכה רב פעמית?

אמנם לא כולנו אוהבים להפעיל את מכונת הכביסה, אבל בתקופת הקורונה חשוב להקפיד על חיטוי וניקוי בגדים לעיתים קרובות. וכשמדברים על מסכות רב פעמיות נגד קורונה, סונוביה מציעים פתרונות מתקדמים. אמנם הפתרונות האלו יצריכו מכם את הכיבוס של המסכה מדי פעם, אגב, בתדירות נמוכה משמעותית ממסכות רב פעמיות אחרות, אבל אין ספק שזו לא ממש טרחה ודי שווה את זה. 

בפועל, מסכות רב פעמיות צריכות להחזיק לכם מעמד לפחות מספר חודשים. אם רוצים לדבר מספרים, החנות הרשמית של סונוביה מציעה לכם מסכות שמחזיקות כ-55 כביסות, שנותן לכם יותר משנה של שימוש. המסכות של חברת סונוביה מוגדרות בתור פתרונות מתקדמים ואקולוגיים של טקסטיל בתקופת הקורונה, לא פחות מכך. 

מסכות רב פעמיות לא מתפוררות לאחר מספר כביסות? 

בעוד שמוחדרים אל המסכות חלקיקי אבץ קטנטנים בעזרת גלי קול, החלקיקים האלו מקנים למסכה את היכולת לקטול וירוסים וחיידקים במשך עשרות כביסות. יחד עם זאת שהמסכות של סונוביה עמידות מאוד, חשוב גם לדבר על נושא קטילת הוירוסים. 

לאחר שיטוט באתר החנות הרשמית של סונוביה, מצאנו כי המסכות של החברה קוטלות וירוסים ובקטריות ב-99%. כמו כן, מסכות אלו מאפשרות את הנטרול של ריחות רעים בתוך המסכה. 

מה עושים אם מסכה חד פעמית ורב פעמית צוברות ריחות? 

אם אתם מתעקשים להשתמש במסכות חד פעמיות מהמכולת, תמצאו את עצמכם מתמודדים עם הריחות הרעים האלו. טיפ מאיתנו – תעברו למסכות הרב פעמיות של סונוביה. מעבר לכך שהמסכות של סונוביה מנטרלות ריחות רעים בעזרת חלקיקי האבץ, המסכות ניתנות כאמור גם לכביסה. בין אם אתם מחליטים לעטות מסכות חד פעמיות או רב פעמיות, תמיד חשוב להישמר. התקופה האחרונה הביאה איתה אי-וודאות מסוימת, אבל את הוודאות שבקטילת הווירוסים והחיידקים אתם יכולים להבטיח. זאת, באמצעות מסכות בטכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת כיבוס רב פעמי של המסכות.