דיו למדפסת

דיו למדפסת

אם יש לכם מדפסת שאתם משתמשים בה לעיתים קרובות, לבטח הוצאה כספית על דיו למדפסת הינה בשגרה. אחד מהדברים החשובים בקנייה של דיו עבור המדפסת, הוא ההתאמה שלו למדפסת. על כל מדפסת, כתוב את הדגם ועל פי הדגם, יש לדעת איזה ראש דיו יתאים או  על פי סוג המדפסת יש כאלה שטונר יתאים להן. כאשר אתם מגיעים לחנות לצרכי משרד ומחפשים דיו, יש לציין תחילה, אם מדובר במדפסת לייזר או הזרקת דיו. יש לקחת בחשבון את איכות הדיו. הדבר השני הוא, האם אתם משתמשים יותר בדיו בהדפסה של מסמכים, או שאולי בדיו צבעוני?. אם מדובר על הדפסות ברזולוציה גבוהה, מומלץ לרכוש דיו איכותי בלבד עבור המדפסת שברשותכם.

דברים שחשוב לתת להם תשומת לב

מרבית לפני רכישת דיו למדפסת  יש לשים לב לתאריך התפוגה אשר יהיה רשום על ראשי  דיו למדפסת לרוב דיו מחזיק לא יותר מאשר שנה וחצי ולכן, כאשר אתם רוכשים ראשי דיו יש לשים לב במיוחד לתאריך התפוגה. אם מדובר על טונרים המיועדים למדפסות לייזר, אין עליהם תאריך תפוגה, היות ומדובר על אבקה ולא על דיו נוזלי כמו בראשי הדיו. התאריך המוטבע על הטונרים, למעשה תאריך היצוא ולא תאריך התפוגה.

יש לשים לב גם לגודלם של ראשי דיו למדפסת, היות וישנם ראשי דיו קטנים וישנם גדולים יותר. ראש דיו גדול יסתיים באותיות . ישנם גם טונרים המסומנים באות X, אלה שהם יותר משתלמים לרכישה היות והם מספיקים ליותר הדפסות. יש לשים לב שאכן ראש דיו דול או טונר גדול, אכן יתאים למדפסת שבבעלותכם.

שימו לב לתקופת האחריות הניתנת על ראשי הדיו

אנו מודעים לכך כי ראשי דיו למדפסת אינם זולים ולכן יש לשים לב במיוחד לתקופת האחריות הניתנת על ראשי הדיו. רכישה ממשווק מורשה של ראשי דיו, תעניק לנו ביטחון רב יותר, היות ומשווקים מורשים מעניקים תקופת אחריות ומדובר כמובן על ראשי דיו מקוריים. יש לשים לב שתקופת האחריות על ראשי הדיו תהיה ארוכה מספיק, כך שלא תיתקלו בבעיה בעת ההדפסות שאתם מבצעים