משרדים להשכרה במודיעין – יעקבי יוניברסל

משרדים להשכרה במודיעין – יעקבי יוניברסל

קיימות חברות רבות אשר נמצאות בצמיחה והן מעוניינות מצד אחד להרחיב את החברה ולעבור למשרדים גדולים ויוקרתיים יותר. למצוא משרדים להשכרה הינה משימה לא פשוטה, היות ויש לדאוג לרווחת העובדים גם מבחינת ההגעה לעבודה והחזרה ממנה. בעלי חברות מחפשי לשכור משרדים דווקא בפריפריות, היות ומחירי השכירות של משרדים באזור גוש דן מרקיעי שחקים והיום, אחת האטרקציות בתחום הנדל"ן המסחרי הינה בעיר מודיעין. מיקומה האטרקטיבי של העיר הנמצאת בין תל אביב לירושלים והגידול המתמיד בתושביה, המיקום הגבוה מהבחינה הסוציו אקונומית, גורמים לבעלי חברות לחפש משרדים להשכרה במודיעין. בעיר, פארק טכנולוגי הנמצא בחלקה המערבי של העיר, מסעדות רבות לנוחות המנהלים והעובדים ונגישות לצירי התנועה הראשיים.

משרדים קטנים ומשרדים גדולים  להשכרה במחירים אטרקטיביים

ישנם גדלים שונים של משרדים להשכרה במודיעין, אך ישנן חברות קטנות, המעוניינות לשכור משרדים קטנים שהם מעוצבים בקפידה ומרשימים, כאלה שמספיקים גם לכמות העובדים. גם הארנונה שתשולם עבור הנכס בכל חודשיים, תהיה בהתאם לגודל המשרד, כך שזו סיבה נוספת לחברות קטנות לשכור משרדים קטנים יותר. בשנים האחרונות, בשל ריבוי בנייני המשרדים בעיר מודיעין, קפץ הביקוש של חברות רבות לשכור משרדים בעיר זו ואנו רואים בנייה נוספת באזור התעשייה בעיר. מבחינת המיקום, מודיעין עדיין נחשבת לאזור של מרכז הארץ והמרחק בין מודיעין לת"א הינו כחצי שעה נסיעה דרך כביש מס' 1 בערך כ-40 ק"מ.

כיצד ניתן למצוא משרד להשכרה במודיעין ואל מי לפנות?

רק בשל העובדה שמודיעין הפכה לעיר אטרקטיבית עבור חברות המחפשות משרדים להשכרה במודיעין, קשה למצוא משרדים באזור. זו הסיבה כי חברת יעקבי יוניברסל אשר הוקמה בשנת 1994, מתמחה בבניית משרדים באזור זה וכבר התחילה בפרויקטים כגון בניית בנייני משרדים בשל הביקוש הרב אליהם. החברה הינה בבעלותו של חיים יעקבי, אשר החל את דרכו בבניית בנייני מגורים והמשיך גם בפרויקטים כגון בניית בניני משרדים ושטחי מסחר רבים. כל הפרויקטים של החברה, עומדים בתקני האיכות הישראלים, מסיימת פרויקטים על פי הזמנים שנקבעו מראש והיא מעורבת מהפרט הראשון בפרויקט ועד לפרט האחרון, מה שמהווה את סוד הצלחתה.