יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות

אנשים רבים ארש מעוניינים לקחת משכנתא לרכישת ביתם או דירתם, אין להם ידע מקיף ומקצועי בתחום וזו הסיבה שהשקולים בהם, פונים אל יועץ משכנתאות. היתרונות הם שהיועץ יכול להתמקח מול הבנקים, מה שהלווים אינם יכולים לעשות, יועץ המשכנתאות יודע אילו מסלולי החזרת משכנתא קיימים, הוא יבחן את ההכנסות של הלווים ובהתאם לכך, יציע להם את המסלול המתאים ביותר. הסיבה הנוספת שיש להתייעץ עם יועץ להלוואות משכנתא בללתי תלוי והכוונה היא אל יועץ פרטי שהוא אינו משרת את האינטרס של הבנקים, כ אם את האינטרס של הלווים ולכן, הוא ימצא עבורם את המסלול הטב ביותר והריבית הנמוכה, כך שהוא מסתכל קדימה מהבחינה הזאת לעוד הרבה שנים טובות.

חסכון בבירוקרטיה באמצעות יועץ משכנתאות בלתי תלוי

אז הבנו למעשה כי קיימים שני סוגים של יועצי משכנתאות- הראשון הינו יועץ משכנתאות של הבנק שממנו נוטלים את הלוואת המשכנתא ויועץ פרטי למשכנתאות אשר נשלם לו באופן פרטי והוא ידאג לנו להלוואה משתלמת מכל הבחינות. כאשר אנשים מעוניינים לפגוש יועץ מטעם הבנק למשכנתאות הם יצטרכו להמתין שבועות ואילו מי שהוא יועץ בתחום המשכנתאות מטעם חברה פרטית, היתרון הינו כפול ומכופל, כאשר הפגישה תהיה מהירה מבלי להמתין זמן רב,.

בנוסף, האינטרסים של ההלוואה יהיו לטובת הלווה ולא לטובתו של הבנק וכן, יועץ שהוא בלתי תלוי בתחום המשכנתאות, מכיר פתרונות יצירתיים במיוחד למקרים בהם ההכנסות אינן מספיקות, השמאות נמוכה, הנכס בעייתי או הגדלת אחוז מימון המשכנתא ועוד מצבים בעייתיים אחרים.

משכנתא- למה לכם לשלם יותר?

לפני כל צעד אשר יבצע יועץ משכנתא, יש לבצע תכנון נכון, הראשון בהם הינו מכרז בין הבנקים השונים על מנת ליצור תחרות בין הבנקים. הבנק למשכנתאות, אשר יציע את הריבית הנמוכה ביותר והתנאים הטובים ביותר, אליו יפנה היועץ על מנת להמשיך את תהליך המשכנתא. מכרז זה, הינו כלי יעיל אשר משתמשים בו יועצים בלתי תלויים למשכנתאות, על מנת להשיג את המשכנתא המשתלמת ביותר עבור לקוחותיהם. מומלץ לפנות לחברת משכנתאות מוכרת , כזאת שיש עליה המלצות, על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר ולחסוך אלפי שנים בכל שנה.