קייטרינג בשרי – לא רק על הבשר

קייטרינג בשרי – לא רק על הבשר

כשאנחנו חושבים על קייטרינג בשרי לאירועים, בין אם זה אירוע פרטי, עסקי או אחר, אנחנו נוטים לחשוב שמדובר בשירותי קייטרינג שמציעים לנו אך ורק סטייקים, קציצות, נקניקיות ונתחי בשר איכותיים אחרים מסוגים שונים, ותו לא.

זה לא בדיוק כך, כפי שאנחנו יכולים להבין וזה לא אמור להיות כך. נכון שמרבית התפריט יכלול בשר מסוגים שונים, מרבית התפריט יכלול מאכלים על טהרת הבשר וסביר להניח שזו תהיה חגיגת בשרים שכמוה לא נזכה לראות בכל יום ובכל מקום, אלא אם אנחנו מבלים כל יום במסעדת בשרים, ובכל זאת עדיין לא מדובר בארוחה שכוללת אך ורק בשרים אלא גם דברים מעבר לכך.

לפני שנסביר מדוע ומה בדיוק זה אומר, צריך לומר, מאחר ואנחנו מזמינים שירותי קייטרינג בשרי לאירוע, אז אנחנו גם משפיעים ברמה ניכרת על התפריט שאנחנו מעוניינים להגיש באירוע. לכן אנחנו צריכים גם לקבל רעיונות מה בדיוק אפשר להוסיף לתפריט דברים שאינם בשריים, וכן אנחנו יכולים לקבל המלצות מה בדיוק יכול להתאים לאורחים שלנו. כמובן שאנחנו בעצמנו צריכים לדעת מה יכול להתאים לאירוע שלנו.

מדוע קייטרינג בשרי יכלול מנות לא בשריות

יש לכך כמה סיבות. ראשית, יש אורחים שאינם צורכים בשר ולכן אנחנו צריכים לקחת בחשבון שלא יהיה מה לאכול אם נציע אך ורק תפריט בשרי. אנחנו צריכים לספק לכם תפריט מגוון ומלא.

שנית, גם מי שצורך בשר, ירצה לצרוך עוד דברים, למשל, ירקות, למשל, תפוחי אדמה, אורז ותוספות אחרות. נכון יהיה גם לספק להם אופציות נוספות מלבד בשר, על מנת שהם יוכלו לבחור ביניהן. למשל, הם יוכלו לבחור בין בשר לדגים או בין בשר לפסטות ומאכלים אחרים.

כאמור, אם אנחנו מציעים קייטרינג בשרי לאורחים שלנו, רצוי שהוא יכלול עוד מאכלים מסוגים שונים, כך האורחים ייהנו ממגוון רחב יותר ויהיה לנם מה לאכול, בין אם הם חובבי בשר ובין אם הם מעדיפים שלא לאכול אותו, מסיבות אידיאולוגיות או מכל סיבה אחרת שלא תהיה, כך הם לא יישארו רעבים.