מצלמה נסתרת

מצלמה נסתרת

בתים רבים, חנויות ומוסדות ציבוריים מצוידים עם מצלמה נסתרת. המצלמות עוקבות בשטח. גם בערים השונות בארץ, הציבו ברחובות מצלמות נסתרות בכדי לקלוט תנועות חשודות, פשעים, תאונות ועוד כאשר מדובר על מצלמות אלה, הן משוכללות ומחוברות למחשבים, מה שמאפשר לראות בכל רגע נתון מה קורה . לרוב, ישנן מצלמות נסתרות אשר מחוברות למערכת אזעקה אשר מתריעה ברגע שהתבצע ניסיון פריצה לבית או לבית העסק.

יש לציין כי כאשר רוצים לרכוש מצלמה נסתרת, יש לדאוג כי היא לא תהיה גלויה, מה שיאפשר לעקוב בנחת אחר הנעשה בבית או בעסק, מבלי שאף אחד ישים לב  לרוב מחברים מכשיר הקלטה הנקרא DVR, על מנת להתחקות אחר תנועות חשודות שהיו במבנה או מחוצה לו. ישנו טווח מסוים שניתן לכוון את המצלמות על מנת שניתן יהיה לפקח על הנעשה, גם כאשר לו תהיו במקום

שדרוג האבטחה שלכם בבית ובעסק

הרכוש שלנו והפריטים השונים, נרכשו בכסף רב ובמאמצים אדירים של עבודה קשה ולכן כל בעל בית ובעל עסק, מתקין מצלמה נסתרת על מנת שיוכל להגן על רכושו, אם זה מלאי בעסק, כספת, תכשיטים בבית, מוצרי חשמל יקרים וחפצים יקרים נוספים. ניתן להרכיב מצלמות אלה בתוך מנורות, או כל אביזר ביתי או משרדי ויש כאלה שמתקינים אותן בחצר הבית בתוך סלע דקורטיבי, כך שאף אחד אינו יכול לשים לב אליהן.

מערכת הגנה על הבית או בית העסק, תהיינה אפקטיביות ותשדרגנה את מערכת ההגנה שלכם, כאשר המצלמה היא בלתי נראית. יש להתייעץ עם איש מקצוע בתחום, אשר יסקור את החלל אשר בו אתם מעוניינים להתקין את המצלמות שתהיינה אפקטיביות והן תוכלנה לקלוט כל תנועה שנעשית בסביבתכם.

מערכת משוכללת להגנה ל רכושכם ובני ביתכם

יש לציין כי היום מצלמה נסתרת היא מאוד משוכללת, היות והיא אינה מקליטה כאשר אין תנועה, וקיימות מצלמות מסוג זה, שהן מסתובבות ב-360 מעלות מה שמאפשר לקלוט כל תנועה בסביבה שעליה אתם מעוניינים להגן. ישנן חנויות שרק באמצעות מצלמות האבטחה הנסתרות,  בעליהן יכולים לתפוס גנבות. המסכים של מצלמות אלה, יכולים להיות בחדר המנהל ואפילו ניתן יהיה להביט בכל פעם מהטלפון החכם.