מחפשים אטרקציה ליום גיבוש במרכז? לייזר טאג הפתרון המושלם

מחפשים אטרקציה ליום גיבוש במרכז? לייזר טאג הפתרון המושלם

שמתם לב לזה פעם ? אנחנו כל היום עובדים. כל היום נמצאים במרדף, אנחנו כבר שוכחים להסתכל אחד לשני בעיניים, במהלך העבודה ואחריה.  ארגונים רבים מדווחים, בעקבות משבר הקורונה, על עליה בתחושת הבדידות והניכור של עובדים רבים בתוך מקום העבודה.

על החשיבות שיש לשמירה על קשר בין ההנאה של עובד מהעבודה שלו והיחס אותו הוא מפתח לקולגות שלו, אנחנו יכולים לדבר שעות. על כך שבסופו של יום מה שיניע עובד אחד לעזור לעובד אחר, לא יהיה כסף, או על מנת שהמנהלים יראו זאת ויכבדו אותו, הדרך לעודד עובדים לעזור זה לזה ולקדם פרויקטים ביחד, היא על ידי יציאה של מכנה משותף.

אבל, איך אנחנו יכולים לייצר מכנה משותף, תחושת אהבה וחברות בצוות שלנו בימים של ריחוק חברתי? איך אנחנו יכולים להפוך את העובדים שלנו לקבוצה החולקת זיכרונות ורגשות משותפים בצורה הטובה ביותר שיש? התשובה היא – על ידי יצירה של חוויות משותפות.

מה זה לייזר טאג

לייזר טאג זו פעילות בה אנו מחלקים את העובדים לשתי קבוצות המשחקות זו מול זה מאין משחק מלחמה. היתרון של הפעילות, מעבר לעובדה כי מדובר על כיף גדול, היא היצירה של זיכרון משותף. הוצאה משותפת של אנרגיה, העלאת אנדנלין והיפוך התפקידים הקל, המתרחש כאשר העובדים חוזרים לרגע להרגיש כמו ילדים.

לייזר טאג זו פעילות אותה מעבירים מדריכים מוסמכים שלא רק מלמדים את הצוותים השונים איך להפעיל את המערכות המשוכללות אלא גם נותנים להם את הכלים לצאת למשחק ולנצח אותו.

מה מקבלים בלייזר טאג

לייזר טאג היא למעשה פעילות הנמשכת בין שעה לשעתיים בה אנחנו, המפעילים, משתמשים במחשב על מנת לספור את מספר הפגיעות של כל קבוצה מה שיאפשר לנו לתת את הניצחון לקבוצה המנצחת. על המשחק אנחנו מנצחים בעזרת מחשב מה שמאפשר לנו לשלוט על המשחק מרחוק עוד העובדים יכולים ליהנות מהפעילות עצמה ולשכוח הכל.

היכן ממוקמת הפעילות

הפעילות למעשה יכולה להתרחש בכל מקום אם רק תבקשו. לייזר טאג בתל אביב יכול להיות בכל מקום המתאים לכם לאור לוח הזמנים אותו קבעתם ליום הגיבוש. אם אתם רוצים לקבל פעילות מובנית אפילו יותר, כזו בה אתם לא צריכים לשבור את הראש, אתם יכולים כמובן לבוא לפעילות של לייזר טאג בתל אביב המתרחשת במתחם התחנה.

שם תוכלו לפעול על מנת לנצח את נגיף הקורונה שהוביל מדינות וממשלות להתפרק ולכן אלו צריכות גיבורים חדשים שישמרו עליהן מהאויבים שבחוץ.

מעוניינים בפעילות עבור הצוות שלכם בעבודה? רוצים לתת להם יום כיף לאור השנה הקשה שכולנו עברנו? אתם יכולים לעשות זאת בקלות. פשוט הרימו לנו טלפון ואנחנו כבר נדאג לספק לעובדים שלכם את כל מה שהם צריכים עבור יום פעילות נהדר.