מקפיא תעשייתי עומד

מקפיא תעשייתי עומד

מקפיא תעשייתי עומד

מהו מקפיא תעשייתי? מה ההבדל בינו לבין מקפיא לתצוגה? בתוך החנות, בשטח בו מסתובבים הקונים, עומדים המקפיאים לתצוגה. אך, בתוך שטחים פנימיים של רשתות שיווק ומפעלים, עומדים המקפיאים התעשייתיים. בחלק גדול ממקפיאים אלו, המנוע הינו מנוע פנימי. הקירור וההקפאה, מתבצעים באמצעות מערכת אידוי מים.

מדוע המקפיאים התעשייתיים נפוצים בחדרי אוכל של פנימיות?

מקפיאים אלו, אפשר למצוא לא רק במפעלים. אפשר למצוא מקפיאים אלו, גם בחדרי אוכל של פנימיות. מדוע? אפשר להגדיר חדרי אוכל של פנימיות, כמקומות "תעשייתיים". עובדי המטבח, עובדים רוב היום. עליהם להכין שלוש ארוחות, לכמות של עשרות סועדים לפחות. בתוך מקפיא תעשייתי עומד בחדר האוכל, מאוכסנים מוצרים קפואים רבים: בשרים ודגים, מוצרי מאפה קפואים, ועוד. מקפיאים אלו אינם נשארים ריקים. כל הזמן, יש תחלופה של מוצרים בתוך המקפיא.

מהם המאפיינים הייחודיים של מקפיא תעשייתי מנירוסטה?

מקפיא תעשייתי מנירוסטה, יש כמה מאפיינים ייחודיים. חומר הנירוסטה, מסייע לשמירת הקור בתוך המקפיא, ומונע בצורה הרמטית חדירת אוויר, מתוך חלל החדר אל המקפיא. בדגמים הכי משוכללים, יש כפתורים ומכוונים במקרר.

ארונות הקפאה- ישנם כמה סוגים של מקפיאים עומדים מנירוסטה. יש סוג של מקפיא, המתבסס על מקרר אחד. ויש מקפיא, המתבסס על ארונות הקפאה מנירוסטה.

איך נראה חדר מקררים של מסעדות ואולמות?

למסעדות ואולמות, יש מטבחים. במטבח, יהיו מקררים ומקפיאים תעשייתיים, העשויים מנירוסטה. בהם, ישימו את חומרי הגלם לבישול. נפח מקררים אלו הוא גדול. בחלק מהמקומות, יהיו מקפיאים עומדים פתוחים, או מקפיאים עומדים עם דלתות שקופות.

מה מאפיין מקפיאים תעשייתיים פתוחים?

לא כל המקפיאים התעשייתיים סגורים. כמעט בכל עסק בתחום המזון, אפשר למצוא מקפיא תעשייתי עומד גדול. אך, ההבדל הוא בתכולת המקפיא. בקצביה, יהיה המקפיא מלא במוצרי בשר. בחנות דגים, יהיה המקפיא העומד מלא במוצרי דגים. במאפיות, יהיה המקפיא מלא במוצרי בצק מוקפאים. התחתית של המקפיאים הללו, תהיה עשויה מנירוסטה. האוויר בין המדפים, ייזרום בצורה שווה.

איך שומרים בלילה על מקפיא פתוח עומד? על מנת שלא יהיה בלילה בזבוז אנרגיה של המקפיא, פותח למקפיאים אלו וילון מיוחד. את הווילון, שמים בלילה.

גם במטבחים וחדרי בישול, יש מקפיאים משולבים.

מקפיא משולב, אפשר למצוא גם במפעלים גדולים. במקומות אלו, יש לפעמים אוכל רב לאכסן. לכן, במקומות אלו, מתאימים מקפיאים תעשייתיים גדולים. למערכות קירור אלו, יש בקר דיגיטלי חיצוני.

דוגמאות למקפיאים תעשייתיים עומדים של SLK ברחבי הארץ.

SLK, הציבה מקפיאים תעשייתיים עומדים ברחבי הארץ. נביא כמה דוגמאות של חברות מוכרות לנו:

  • מאפיית גדרון- במכולות, ורשתות שיווק רבות ברחבי הארץ, נמכרים מוצרים של מאפיית גדרון. במאפייה, הצבנו מקפיא תעשייתי עומד פתוח, עם מדפים.
  • שוק העיר- ברשת השיווק "שוק העיר", אפשר למצוא מקפיאים תעשייתיים עומדים שלנו. המקפיאים העומדים רחבים, ומחולקים למדפים. המקפיאים מתחלקים לאזורים שונים, באמצעות מחיצה מנירוסטה. בכל אזור, סוג אחר של מזון.
  • ניצת הדובדבן- ברשת חנויות הטבע "ניצת הדובדבן", תוכלו למצוא מקפיאים עומדים תעשייתיים, בעי מדפים, ודלתות זכוכית, עם תאורה פנימית. במקפיאים אלו, מאכסנים מוצרי מזון טבעיים, הדורשים הקפאה.

רוצים לבנות חדרי הקפאה?

בSLK, בונים לכם חדרי הקפאה איכותיים, לפי מידות שתזמינו. אנו נתכנן אתכם את המדפים, גודל המדפים, ומיקום המדפים. אנו נערוך הדמיה של חדר הקירור בתלת מימד. במהלך התכנון, נתכנן היכן תהיה תאורת הלד של חדר ההקפאה.

רוצים התראות על תקלות? נשמח להתקין לכם במקפיאים התעשייתיים ובחדרי הקירור, את מערכת ההתראה הייחודית שפתחנו.