עבודה מהבית כיצד עושים את זה טוב?

עבודה מהבית כיצד עושים את זה טוב?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הבינו כי עבודה מהבית יכולה להיות גם משתלמת וגם כזאת אשר בזכותה ניתן לנהל אורח חיים טוב, בריא ואיכותי יותר.

בימים בהם רבים האנשים שמבלים זמן במשרד או בעסק ציבורי, כמו גם שישנם כאלה אשר מבלים זמן רב בנסיעות ופקקים כדי להגיע לעבד ולחזור ממנו, יש שגילו כי עבודה מהבית מספקת להם נוחות מקסימאלית בניהול חיים פרטיים וחיי משפחה, היא מקנה להם את היכולת  לבצע הפסקות כל סמה שירצו בחיי היום יום, כמו גם לנהל חיים חברה או לבצע סידורים במהלך העבודה.

ובכל זאת למרות כל היתרונות, ישנם גם כמה חסרונות בעבודה מהבית בעיקר בהיעדר תנאים טובים לעבודה מסודרת כמו גם העדר משמעת עצמית לביצוע עבודה מסוג זה.

אבל כיצד אפשר בכל זאת לסדר סביבת עבודה נוחה ולהיות פרודוקטיביים גם בעבודה מהבית? הנה 3 טיפים חשובים:

סידור פינת עבודה מקצועית – עבודה מהבית היא לא דבר שיכול להיעשות על הספה בסלון או בפגימה במיטה. עבודה כזאת עליה להתרחש בפינת עבודה מסודרת שתהיה כולה מוקדשת לזמן העבודה ולמשימות שלכם. כדי לסדר פינה כזאת רכשו ריהוט משרדי מתאים כמו שולחן עבודה נוח, כיסא מחשב אורתופדי או כיסא שמתאים לעבודה שלכם, רכשו מחשב חזק ומתאים לסוג העבודה שאתם מבצעים, כמו גם מנורת קריאה שתשתמש אתכם שחשוך בחוץ.

שימוש באפליקציות – חשוב להשתמש באפליקציות אשר יהפכו את העבודה שלכם לפרודוקטיבית יותר. בחרו באפליקציות כמו כאלה לניהול זמן, בשעון נוכחות, במרכזייה חכמה, באפליקציית להנהלת חשבונות, ובכל אמצעי שיוכל לייעל את העבודה שלכם למדוד את הזמנים שלכם בעבודה, כמו גם לסייע לכם לנהל לקוחות וחשבונות.

התלבשו וצאו לטיול – חשוב לפני שאתם מתחילים לעבוד, תתקלחו תתלבשו, ממש כמו שהייתם מתלבשים לעבודה מחוץ לבית תוך שמומלץ לצאת לסיבוב בשכונה כדי לשאוף אוויר. שבו לכוס קפה והתחילו את היום שלכם עם מעט מגע עם העולם החיצוני כך שתהיה לכם אנרגיה לעבוד מהבית. קבעו לכם סדר יום ומערכת שעות שבהן תעבדו על משימות שונות. עשו את כל אלה ותוכלו להיות פרודוקטיביים בזמן העבודה מהבית.