איך לנהל מוקד טלפוני חכם?

איך לנהל מוקד טלפוני חכם?

אם אתם עדים לנטישת שיחות גבוהות ,מעורבות ירודה של לקוחות וחווית לקוח פגומה, יש צורך בתוכנת מוקד טלפוני,כדי להתמודד עם נפח השיחות הגובר.

האם אתה מתקשה לייצר לידים לעסק שלך?

עסקים חדשים רבים מתקשים לייצר לידים באמצעות שיווק נכנס. פנייה ידנית ללקוחות פוטנציאליים באמצעות שיחות ומיילים אינה פרודוקטיבית. השקעה בתוכנת מוקד טלפוני חכם מספקת לך לקוחות פוטנציאליים בכמות גדולה באופן מותאם אישית ומשפרת את יצירת הלידים באופן משמעותי.

השגת שיעורי גיוס ושימור לקוחות גבוהים היא בעלת חשיבות עליונה ברשימת היעדים של העסק המתהווה. סוכני טלמרקטינג או נציגי מכירות טלפוניות צריכים לבצע שיחות למטרות מכירות, פגישות ולמטרות שיווקיות אחרות, במקרה שעוצמת השיחות גדלה, המוקד הטלפוני שלך צריך לכלול מערכת שיכולה להקליט שיחות.

טלמרקטינג דורש מערכת שיחות יוצאות כמו 'חייגן חזוי' או ' חייגן אוטומטי ' המחייג אוטומטית מתוך רשימה של מספרי טלפון. תוכנה מבוססת חיוג חזוי מגדילה את אנשי הקשר, משפרת את היעילות של הסוכנים ומגבירה את המכירות באמצעות תכונות , הקלטת שיחות, ניטור בזמן אמת.

כיצד להקים מוקד טלפוני חכם ועל מנת לבצע את הביצועים הטובים ביותר, המוקד הטלפוני שלכם צריך לאמץ את הכלים הנכונים.

חייגן מוקד טלפוני

כדי להפוך לקוחות פוטנציאליים לאוטומטיים, תזדקק להטמעה של פתרונות תקשורת לעסקים דוגמת מערכת טלפון גמישה  (רצוי עם פונקציונליות חיוג אוטומטי או חיוג חזוי כדי להגדיל את כיסוי השיחות ותעריפי חיבור השיחות). כעת הגדר את אסטרטגיית החיוג הנכונה בהתחשב בגודל הצוות שלך, רשימות לקוחות פוטנציאליים .

להכיר את הלקוחות

רצוי להכיר את הנתונים הדמוגרפיים של הלקוחות שלך ואת הערוצים האהובים עליהם שבהם הם מבלים את רוב זמנם כדי ליידע אותם על המוצרים והשירותים שלך.

ניטור סוכנים

 כדי לעקוב אחר הביצועים והפרודוקטיביות של הסוכנים שלך, אתה צריך  תכונת ניטור  בתוכנת המוקד הטלפוני שלך המאפשרת לך להקליט שיחות ולמדוד את מדדי הפרודוקטיביות של סוכני המכירות שלך. זה מאפשר למפקחים לתכנן טוב יותר ולשפר את הפרודוקטיביות של המרכז הטלפוני.

ניהול לידים

 אתה צריך תוכנה שתעזור לך לדעת ת לאילו לקוחות פוטנציאליים להתקשר, מתי להתקשר ובאיזה עדיפות -כל אלה חיוניים לפעילות מוקד טלפוני יוצא. מערכת חכמה מאפשרת למפקח לנהל ביעילות לידים, הזמנה לחיוג, מצב/דיפוזיציה של לקוחות פוטנציאליים, הזמנה חוזרת.

מוקד טלפוני נכנס לשירות לקוחות

נציגי שירות לקוחות מקבלים שיחות במקרה של בעיית שירות או כדי להודיע ​​ללקוחות על מוצרים או הצעות חדשות. במקרה שעוצמת השיחות גדלה, למוקד הטלפוני שלך צריך להיות תגובה קולית אינטראקטיבית, כדי לחסוך לך את הזמן והמאמצים. בנוסף, עשויים להיות לו  אלגוריתמי ניתוב שונים יכולת רישום וניטור שיחות, מספרי זיהוי ותכונות של ניהול שיחות שלא נענו .

מוקד טלפוני נכנס צריך לשלב גם כמה כלים וטכנולוגיות חזקים:

ערוצי אינטראקציה

כדאי להכיר את הלקוחות שלך ואת העדפותיהם מראש. ודא שאתה זמין לשרת אותם בערוצים המועדפים עליהם. ערוצים אלה עשויים לכלול פלטפורמות מדיה חברתית, פלטפורמות צ'אט חי, וכמובן, ערוצי קול. לשם כך,  תוכנת מרכז הקשר שלך  צריכה לכלול אסטרטגיה רב-ערוצית.

תוכנה למדידת ביצועים

על מנת לעקוב אחר ביצועי נציגי שירות הלקוחות והמכירות שלך, אתה צריך תכונת הקלטה וניטור בתוכנת המוקד הטלפוני שלך. תכונה זו תסייע לך במעקב מדויק אחר התפוקה והאספקה ​​של הנציגים.

אבטחת מידע

 כאשר אתה מקים מוקד טלפוני, חשוב לשמור את המידע של הלקוחות שלך ונתונים אחרים בצורה מובנית היטב. תוכנת מוקד טלפונית חכמה מגיעה עם תכונות אבטחה חזקות השומרות על הנתונים שלך בטוחים בגיבוי נתוני הענן. מכיוון שספקי תוכנת מרכז קשר מרחוק אחראים בלעדית לבדיקת פרוטוקולי האבטחה, עסקים מסתמכים יותר על אבטחת ענן.

סיכום

כדי להבטיח איכות שיחה ושירות גבוהה, אתה גם מקבל דוחות מקיפים שעוזרים לך לנתח את הפרודוקטיביות של הנציגים ואת ביצועי הקמפיינים, כלי ניטור בזמן אמת ויכולות אוטומציה המאפשרות למפקחים לנטר מרחוק מדדים עסקיים חיוניים.