איך לתכנן מערך הסעות לעובדים

איך לתכנן מערך הסעות לעובדים

העובדים שלכם הם השאב הכי חשוב שלכם. הרוחה של העובדים שלכם היא זו שמכתיבה במידה רבה את האופן בו תתנהל החברה. בסופו של יום, עובדים מרוצים, כאלו שמגיעים לעבודה עם חשק, הם מה שיכול להבטיח עבודה טובה ויעילה, עבודה יצירתית שמגיעה עם רצון להתקדם ולהשתפר.

רבים חושבים כי דווקא ניהול מוקפד של העובדים הוא זה שמביא לתוצאות מהסוג הזה. אבל אנחנו יודעים היטב כי ההפך הוא הנכון. דווקא מתן תשומת לב, דווקא מתן דגש על מה שמאפשר לעובדים שלכם להגיע לעבודה בצורה הנוחה ביותר האפשרית, היא אחד הדברים שיובילו בסופו של דבר לתפוקה גבוהה ויעילה ותחושה של הכרת תודה לחברה שמשקיעה את מיטב כספה כדי שהעובדים שלה יגיעו לעבודה בנוחות.

מה כדאי לדעת על הסעות בקריות והתאמה של אלו להסעות עובדים

הסעות בקריות הן אמנם פיתרון מעולה עבור חברות רבות המעוניינות לשכור את שירתינו עבור הסעות לעובדים. אבל, חשוב כמובן לתת כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור נכון ולהתאים את מערך ההסעות של החברה לעובדים שלכם בצורה הטובה ביותר.

אפשרות ראשונה, הסעה המותאמת לצוות עובדים ממחלקה מסוימת: כלומר, איסוף של צוות קטן המגיע בכל פעם בשעה מסוימת לעבודה. אולי הפתרון הזה מחייב מסלול נסיעה מעט ארוך יותר, שכן יש לאסוף את כל חברי הצוות המתגוררים במקומות שונים, אבל, מדובר על הסעה בעלת יתרון משמעותי וזה שהיא לא מגיעה באיחור או כמה שעות קודם לשעה בה העובד צריך להיות במשרד. ברגע בו אנחנו מתאימים את ההסעה לצוות העובד יחד, אנחנו לא נמצא את עצמנו נתקלים בבעיה הזו.

אפשרות שניה, לאסוף עובדים המתגוררים בסמוך אחד לשני: כך לא רק שתקצרו את משך הנסיעה באופן משמעותי, אלא גם תיצרו פלטפורמה שתאפשר לעובדים שלכם לצור קשרים האחד עם השני. כלומר, כך, באמצעות הסעות בקריות המנותבות היטב, אנחנו נוכל לראות חברויות ושיתופי פעולה בין משרדיים נרקמים בדרך ובחזרה ממקום העבודה.

הכי חשוב זה לבחור את האפשרות הנוחה ביותר

אם אתם רוצים שהעובדים שלכם יהיו מרוצים, אנחנו לא היינו ממליצים לכם לחסוך בתנאים שלהם. כלומר, בחירה של מיניבוסים קטנים, נוחים, המאפשרים לעובדים לתפוס תנומה רגע לפני יום העבודה ולשבת בנוחות מקסימלית, כל אלו יכולים להשפיע באופן דרמטי על הדרך בה יראה יום העבודה שיגיע  לאחר מכן.

אנחנו היינו על הדרך גם מכינים איזה פלייליסט נחמד ורגוע שיאפשר לעובדים להירגע, לנשום עמוק, לשתות אולי קפה לאורך הנסיעה ולקבל כמה דקות של שקט רגע לפני שהיום המטורף עומד להתחיל.

הסעות לעובדים זה לא שירות יקר אם מנהלים אותו נכון

אנחנו כאן כדי לתת לכם את הפתרונות הזולים ביותר עבור שירותי הסעות לעובדים. נשמח לעמוד לשרותכם בעל עת. ד