איך בוחרים חברת סלולר זולה?

איך בוחרים חברת סלולר זולה?

בכל הנוגע לבחירת חברת סלולר  – רבים כבר יודעים כי כיום ניתן לעבור מחברה לחברה הוא תהליך שניתן לבצע ללא עלות וללא תהליכי בירוקרטיה סבוכים, כאשר מאז כניסתן של חברות מתחרות המציעות חבילות סלולר אטרקטיביות ללקוחות, כך גברה התחרות בשוק בין חברות הסלולר, ולצרכנים ניתנה האופציה לבחור בין שלל חבילות סלולר אטרקטיביות.

בנוסף, כיום באמצעות ביצוע השוואת מחירים פשוטה וקלה וזאת באמצעות אתרי אינטרנט שמבצעים את ההשוואה עבור הצרכנים –  יכולים רבים לבחור את חבילת הסלולר האטרקטיביות ביותר עבורם תוך שהם בכל יכולים להוזיל עלויות בצורה אידאלית!

אבל מהן האופציות הפופולריות בכל הנוגע לחברות סלולר ולחבילות שהן מציעות לקהל הרחב? כל המידע על חברות סלולר ומחירים בהמשך:

אם אתם רוצים להוזיל את התשלום החודשי שלכם לחברות הסלולר, חשוב שתדעו כי כיום באמצעות השוואת מחירים פשוטה ניתן כבר היום לעבור אל חברה אחרת אשר מספקת חבילת סלולר אטרקטיביות. בין החברות:

012  מובייל – חברת 012 מובייל היא מותג סלולרי מבית אורנג חברה שנחשבת ספקית תקשורת ותיקה בשוק. חברה זאת  הוקמה בשנת 1997 והיא מספקת את שירותיה למאות אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים, בארץ ובחו״ל. לחברה שלל חבילות ביניהן חבילות במחירים של : 39.90 שקלים, 27 שקלים 49.90 שקלים.

הוט מוביילהוט מובייל היא מותג שנולד מתוך חברת HOT, כאשר המותג נחשב מותג מוביל בשוק התקשורת. החברה מציעה שלל מבצעים כמו גם חבילות שיחות לסלולר, חבילות גלישה, שליחת הודעות, והכל במחירים קבועים ללא הגבלה של 39.00 שקלים, 29.00 שקלים, 49.00 שקלים ועוד. בנוסף חברת הוט מובייל מקנה שירותי לעסקים כמו גם חבילות לעסקים תוך הפעלת רשתות סלולריות בטכנולוגיות חדישות. בכך ניתן ליהנות מקדמה והתאמת חבילות לתקציב שלכם.

סלקום – חברת סלקום מאפשר ללקוחות שלה כבר שנים שיחות סלולריות כאשר בשנים האחרונות היא מספקת גם חבילות תקשורת במחירים אטרקטיביים. חברת סלקום הוקמה בשנת 1994 והיא הפכה עם השנים גם לחברת התקשורת הגדולה בישראל. כיום אפשר ליהנות ממחירים אטרקטיביים של חבילות תקשורת ביניהם מחירים של 49.90 שקלים, 45.90 שקלים, 69.90 שקלים ועוד.

פרטנר – גם היא נחשבת לאחת מחברות התקשורת הגדולות והמבוססות בארץ. את החברה הקימו בשנת 1997 ומאז עד היום פרטנר מספקת חבילות סלולר, חבילות גלישה, טלפוניה נייחת, שיחות לחו״ל, שירותי אינטרנט ותקשורת. בשל התחרות ולמען שיפור מערך השירות של החברה ניתן ליהנות ממבצעים וחבילות תקשורת במחירים של 39.90 שקלים, 49.90 שקלים, 69.90 שקלים ועוד.

לסיכום, אם אתם רוצים לבצע התאמה של חבילת סלולר ותקשורת הטובה ביותר עבורכם, היכנסו כבר עכשיו לאתרים המספקים השוואת מחירים ופירוט נרחב של חבילות ומבצעים ותוכלו לבחור את הטוב ביותר עבורכם!