מוסך בחולון עם טכנולוגיות מתקדמות

מוסך בחולון עם טכנולוגיות מתקדמות

מוסך בחולון עם טכנולוגיות מתקדמות

מרגישים שצריך לטפל במכוניות בטכניקות חדישות? מחפשים מוסך הנותן שירותים טכנולוגיים מתקדמים יותר? אז, אנו ממליצים לכם, על מוסך מיוחד- “מכון גירים”, של משה ממן. במוסך, לא מסתפקים בבדיקות ידניות של הרכב, אלא בודקים את הרכב באמצעות מערכות אלקטרוניות מתקדמות ביותר.

אילו שירותי מכונאות תוכלו לקבל אצל משה ממן?

אצל משה ממן, תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותי מכונאות לרכב. המוסך מומחה בתיקון גירים לרכב. בנוסף, תוכלו לקבל מגוון של טיפולים לרכב, כמו החלפת מנוע, תיקון הגה, החלפת צמיגים ועוד. “מכון גירים”, הינו מוסך בחולון הנותן מעטפת רחבה וכוללת של שירות בדיקות וטיפול לרכב. צוות המוסך, בקיא היטב בכל מערכות הרכב. ולכן, תוכלו לקבל במוסך כל סוג של תיקון הנדרש לרכב. גם תיקונים פנימיים, וגם תיקונים חיצוניים.

גם רכבים צריכים אבחון ממוחשב

מהפכת התיקונים הממוחשבים של הרכבים, יוצרת מהפכה בעולם התיקונים לרכב. ישנם תקלות פנימיות לרכב, שאפשר לגלותם באמצעות סריקה ממוחשבת, מבלי לערוך בדיקות ידניות פנימיות של הרכב. במוסך יש מבצע מיוחד- מחליף מנוע לרכב? קבל אבחון ממוחשב בחינם! במהלך הסריקה הממוחשבת, בודקים תקינות מערכות אלקטרוניות חשובות המותקנות ברכב, כמו: נעילת הגה, מערכות בקרה של רכבים חשמליים, תקינות לוחות השעונים, ועוד.

הרכב שלכם צריך לעבור טסט?

כאשר אתם מחפשים מוסך בחולון בשביל לעשות טסט לרכב, עליכם לאתר מוסך שיוכל לתקן לכם את הרכב במידה וימצאו בו ליקויים, ורמת התיקון תהיה גבוהה, כך שהרכב יעבור את הטסט מחדש. במוסך של משה ממן, מבצעים טסט לרכב, לפי כל דרישות משרד התחבורה. חלק מהטסט, כולל גם בדיקה אלקטרונית.

חשוב לבצע טיפול תקופתי לרכב

כל סוג של רכב, צובר בלטי עם הזמן. הבלאי, הולך ומחמיר, עד שפוגע במערכות ובתפקוד של הרכב. ואז, יש צורך להוציא אלפי שקלים על טיפול יקר לרכב, או על רכישת רכב חדש. אבל, אפשר לחסוך את ההוצאות הכספיות המיותרות הללו. במוסך של משה ממן, תוכלו פעם בשנה לערוך לרכב אבחון ממוחשב, ולתת לרכב טיפול תקופתי קבוע. לפני התחלת הטיפול, עורכים בדיקה מקיפה ויסודית של כל המערכות ברכב. בטיפול עצמו, מחליפים את כל השמן במנוע, מחליפים את מנגנון המצת, ומדי פעם מחליפים פלגים שונים של הרכב. בנוסף, יחליף צוות המוסך את הגומיות של הצירים, ואת המסננים ברכב.

החלפת מנועים לכל סוגי הרכבים

במוסך של משה ממן, מחליפים מנועים לכל סוגי הרכבים. החל מכל סוגי הדגמים של הרכבים הפרטיים, ועד להחלפת מנועים של רכבים מסחריים.

מנועים מיוחדים לרכב בהזמנה אישית- זקוקים להחלפת מנועים של רכבים מיוחדים? במוסך של שלמה ממן, תוכלו לבצע הזמנה של מנועים מיוחדים שנדירים יותר, ולא מצויים בכל מוסך.

גם רכבים צריכים לעבור ניקוי פנימי

כל אחד, לוקח מדי פעם את הרכב, לצורך ניקוי חיצוני. ומה עם הניקוי הפנימי? במוסך של משה ממן, עורכים ניקוי פנימי יסודי, של חלקי הרכב הפנימיים. של המנוע, של הצנרת. הניקוי הפנימי נעשה, מתוך הבנה שלכלוך בחלקים הפנימיים של הרכב, גורם לשחיקה ובלאי של הרכב.

צריכים תיקון לרכב? הזמינו תיקון דרך האתר

לכל תיקון רכב, צריך צוות המוסך להיערך מראש. יש לדעת אילו בדיקות לרכב צריך לבצע, אילו חלקים יש להחליף. לשם כך, מציע המוסך של משה ממן שירות מיוחד באתר. ממלאים טופס הזמנת תיקון. בטופס, רושמים את הפרטים המלאים של התיקון הנדרש. תוך כמה שעות, חוזר נציג, וקובע תאריך לתיקון הרכב.