סיורים מודרכים ברומא

סיורים מודרכים ברומא

אחד מפלאי תבל המוכרים בעולם, הוא ללא ספק סיורים מודרכים ברומא, הנחשבים למוקד משיכה של תיירים רבים מכל קצוות עולם. מקומות ידועים כמו הקולוסאום, מזרקת טרווי, הכיכר הספרדית, סיור ברומא העתיקה, רומא הקולינרית עם הצבעים, הטעמים והמראות שרק העיר המיוחדת הזאת והמוכרת בעולם כולו יכולה לספק לכם. רומא היא עיר מרתקת עם פסלים, ארכיטקטורה מדהימה, כיכרות, גנים ומזרקות. ישנן אטרקציות אשר אסור בהחלט לפספס ויש להיעזר במדריך מומחה בעיר זו, אשר לא יפספס אף מקום מעניין בעיר זו.

ישנם סוגים שונים של סיורים מודרכים ברומא, חלק באמצעות הסעות, טיולים רגליים, טיולי סאגווי ועוד. תוכלו לבחור את הסיור המתאים לכם ביותר. תוכלו למצוא מסלול שיתאים לכם, אם מבחינת הכושר שלכם מבחינת הליכות ארוכות, משך זמן סיור וכדומה.

מסיור קולינארי ועד לסיור בוותיקן

ישנם כאלה המעוניינים לטעום מכל סוג של סיורים מודרכים ברומא מסיור קולינארי ועד לסיור בוותיקן ובמוזיאונים, בעתיקות ובמצפה מרהיב שממנו רואים את רומא נפרשת לרגליכם.סיפורי המיתולוגיה הרומית, נשמעים מול אתרים עתיקים הקשורים לכל סיפור. גם חיי הלילה תוססים ברומא והמראה המרהיב ש הגנים המוארים בלילה, הינו מרהיב. תוכלו לסייר באתרים מיוחדים הפתוחים בשעות הלילה ולסיים  את הלילה באחד הברים המיוחדים בעיר.

העובדה כי רומא הייתה בירתה של האימפריה ההיסטורית הגדולה בעולם, גורמת לביקור בעיר זו, להיות מרתק במיוחד. המקומות  המיוחדים והאטרקציות בה הן אינסופיות ולכן, על מנת להספיק ולבקר במקוממות השונים, יש למצוא מדריך מקצועי, מה שיגרום לכם להכיר טוב יותר את העיר. הדבר החשוב ביותר הינו, שלא תהיה לכם חלילה תחושת החמצה שלא הספקתם לבקר במקום זה או אחר.

הדרכה בעברית ממדריך מקומי החי ונושם את העיר רומא

תוכלו לחוש בבית, כאשר מדריך דובר עברית, יציע לכם סיורים מודרכים ברומא, כאשר תראו את העיר מהזווית המיוחדת. גם אם לפני זמן לא רב ראיתם את רומא, תמיד יש עדיין מקומות חדשים שעדיין לא ביקרתם בהם ולבטח תשמחו להכיר אותם, ע”י סיור עם מדריך מקצועי הדובר עברית ומכיר כל פינה וסמטה בעיר מדהימה זו.