מקרר האייר 4 דלתות – למה משתלם לקנות מקרר כזה

מקרר האייר 4 דלתות – למה משתלם לקנות מקרר כזה

בעבר, כשרכשנו מקרר לבית, היינו רגילים שיש לו שתי דלתות, דלת עליונה ודלת תחתונה. הדלת העליונה שימשה למקפיא, הדלת התחתונה לכל השאר, בין אם זה גבינות, ירקות, פירות, ממרחים, ביצים, שתייה ושאר הדברים שרצינו לאחסן בטמפרטורות סבירות על מנת לקרר אך לא להקפיא.

עם הזמן, כל העיצוב של המקררים השתנה, בין אם זה מטעמי עיצוב ובין אם זה בגלל שהמבנה של המקררים השתנה לעומק. כך למשל, מצאנו את מקרר האייר 4 דלתות. האייר היא חברה סינית שפעילה בשוק המקררים משנות השמונים ומציעים מקררים ייחודים בסגנונות שונים. בין היתר, היא מציעה גם מקרר 4 דלתות, שתי דלתות תחתונות ושתי דלתות עליונות, מקבילות אחת לשנייה כמובן.

כל דלת היא פתח לאחסון של דברים אחרים. בדרך כלל כשאנחנו מאחסנים במקרר של שתי דלתות, אז די ברור למה שייכת כל דלת. לעומת זאת, כשמדובר במקרר עם ארבע דלתות, הרי שזה שונה. החלוקה יכולה להיות הרבה יותר ספציפית, הרבה יותר מדויקת ונוחה. כך אנחנו יכולים לסדר את מוצרי המזון בצורה הרבה יותר טובה, הרבה יותר מסודרת ואפקטיבית.

מקרר האייר 4 דלתות, בדרך כלל מקפיא אחד, שם אפשר לאחסן את מוצרי המזון שזקוקים להקפאה. לצידם אנחנו יכולים למצוא דלת אחד עם אחסון למוצרי מזון רגילים, דלת אחת לאחסון פירות וירקות וכן דלת אחת למוצרי שתייה. כך אנחנו יוצרים חלוקה הרבה יותר מסודרת, הרבה יותר נוחה, ואפשר לומר שאנחנו יכולים גם לשמור הרבה יותר על הניקיון של המקרר. דברים לא מתערבבים. הכל מחולק בצורה נוחה וברורה.

חשוב להדגיש, לא כל אחד זקוק בהכרח למקרר ארבע דלתות. אנחנו בהחלט יכולים להסתפק במקרים מסוימים גם במקררים אחרים, קטנים יותר, כאלה שחברת האייר מתמחה בייצורם ושיווקם. אך מקרר ארבע דלתות יכול להתאים למשפחות למשל. מאחר וסביר להניח שכמות המזון הנרכשת והמאוחסנת היא גדולה, אז עדיף החלוקה תהיה הרבה מסודרת ותהיה הפרדה יותר ברורה ביניהם.

איך קונים מקרר ארבע דלתות

בשביל לקנות מקרר ארבע דלתות עלינו לעשות כמה דברים:

ראשית, לבחון אילו דגמים קיימים בשוק, בשביל שנוכל להשוות ביניהם ולהחליט איזה מקרר האייר מתאים לנו. כפי שאפשר להבין, מוטב לרכוש מקרר של חברה זו, בגלל האיכות, בגלל העיצוב וכן בזכות העובדה שאנחנו יכולים ליהנות במקרה כזה ממקרר ברמה מאוד גבוהה שישרת אותנו זמן רב.

שנית, חשוב שאנחנו נבחן מה גודל השטח שעומד לרשותנו ועד כמה אנחנו יכולים להשתמש בו בצורה אפקטיבית, עד כמה אנחנו יכולים להפיק ממנו את המיטב. עלינו לקחת בחשבון שמדובר במקרר הרבה יותר גדול ממקררים רגילים ולכן נצטרך לחשוב איך אנחנו משתמשים בשטח בצורה נכונה.

שלישית, עלינו לבחון בין היתר, איזו אחריות אנחנו מקבלים, איזה שירות, וכל מה שקשור לתיקונים או בעיות אחרות שעלולות להיווצר עם המקרר במהלך הזמן.