פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים

חג הפסח מגיע אלינו ואנו כבר מתכננים טיול בארץ או מחוצה לה. ישנן משפחות שמחזיקות בכלבים והן חייבות למצוא סידור הולם, מי שיהיה אחראי ויטפל בכלבם האהוב. ראשית, לפני שתסגרו חופשה, מומלץ למצוא פנסיון לכלבים, כזה שיתאים לצרכיכם והכי חשוב, לצרכיו של הכלב. יש לבדוק אם הכלב מחוסן, היות וישנן מחלות במקום שיש בו הרבה כלבים, גם אם ישנה היגיינה. ישנם כלבים שהרגלי האכילה שלהם הם ספציפיים ויש לתת הוראות למנהל הפנסיון, כך שמומלץ לא לשנות את הרגלי האכילה של כלבכם.

כלבים חשים תשישות באוויר כמו פנסיון לכלבים וזה טבעי ביותר, היות והכלב משנה את סביבתו הטבעית ומגיע למקום שיש בו כלבים רבים, מה שלבטח יכניס אותו למתח. הכלב יחוש תשוש כאשר תחזרו, אך מצב הרוח שלו יחזור כאשר הוא יפגוש אתכם. חשוב שתהיו בהרגשה טובה שהוא נמצא בפנסיון מקצועי ומטופח לכלבים עד שתשובו מחופשתכם.

לכלב לא מלאו שנה והוא אינו מקשיב לכם?

אם אתם מחזיקים בכלב שעדיין לא מלאו לא שנה וקשה לכם לאלף אותו, זו ההזדמנות שלכם, כאשר אתם יוצאים לחופשה למסור אותו לפנסיון מקצועי שיש בו גם אילוף כלבים. בפנסיון ישנם מאלפים מקצועיים, אשר יוכלו באותה הזדמנות לאלף את כלבכם, כאשר תאמרו להם מראש במה אתם מתקשים עם הכלב, כך שתחזרו הכלב יהיה גם יותר ממושמע.

יש לוודא כי פנסיון לכלבים, מחזיק גם באוכל איכותי ואם הכלב רגיל לאכול מזון יבש מסוג מסוים, יש ליידע את בעל הפנסיון. במידה והכלב לוקח תרופות מסוימות, ידעו את בעל הפנסיון. יש לתת את הטלפון של הווטרינר המטפל בכלב במקרה חלילה שהכלב לא יחוש בטוב.

בקרו בכמה פנסיונים בקרבתכם בטרם תחליטו למי למסור את הכלב לכמה ימים

על מנת שתהיו בטוחים בבחירה שלכם, יש לעשות סיור בכמה פנסיונים לכלבים בקרבת מגוריכם, לבדוק את סדר יום הכלבים, את תנאי ההיגיינה, היחס, סוג המזון שהם אוכלים ורק אז, תוכלו להחליט מי מהפנסיון יהיה אידיאלי עבור הכלב שלכם בנוסף, גם המלצות של מי שאתם מכירים תסייענה לכם.