סלון פינתי – לשלב נוחות ויופי ביחד

סלון פינתי – לשלב נוחות ויופי ביחד

אחד הדברים המשמעותיים ביותר בעיצוב באופן כללי ובפרט בכל מה שקשור לעיצוב סלון ביתי, זו היכולת לשלב בין נוחות לבין יופי. אף אחד לא רוצה שהסלון שלנו יהיה מעוצב יפה אך לא יהיה נוח לשימוש. אף אחד גם לא רוצה שהסלון יהיה נוח לשימוש, אך לא מעוצב בצורה מרשימה ומיוחדת.

זה נכון, כשמדובר על סלון רגיל וזה נכון כשמדובר על סלון פינתי מיוחד. מן הסתם, העיצוב בשני המקרים יהיה שונה, אנחנו לא נוכל לייצר את אותו אופי של עיצוב, בין אם זה בגלל שהמבנה של הסלון הוא שונה ובין אם זה בגלל שהצרכים שלנו בכל אחד מהסלונים עלולים להיות שונים.

בסלון רגיל, אנחנו נחפש ספות בחלקים, 2+3 נניח, וכורסאות, דברים שמגיעים בנפרד או ניתנים להפרדה. לעומת זאת, בסלון פינתי אנחנו נוכל למצוא משהו אחר, בסלון כזה נוכל למצוא ספות פינתיות מעוצבות אשר יכולות להתאים לנו על פי המבנה של הסלון, השטח שלו, וכן על פי הצרכים שלנו.

כיצד משלבים נוחות ועיצוב

בשביל לשלב נוחות ועיצוב בצורה נכונה, אנחנו צריכים לעשות שני דברים עיקריים. ראשית, עלינו להסתכל על השטח שעומד לרשותנו, כיצד אנחנו יכולים לחלק אותו בצורה אפקטיבית ונכונה, על פי הריהוט שאנחנו רוצים להציב בכל מקום, כיצד אנחנו נוכל להשתמש בו בצורה נכונה שתתאים לצרכים שלנו.

לאחר מכן, נצטרך להחליט על הקונספט של העיצוב, איך אנחנו רוצים לעצב אותו באופן כזה שיתאים לנו. אם אנחנו מחפשים עיצוב של הסלון בצורה נכונה, עלינו לחשוב מה הקונספט של המבנה בכלל, מה אנחנו רוצים להציג, מה יכול להתאים לנו, מן הסתם גם על פי סגנון העיצוב שאנחנו אוהבים.

בשלב הסופי נוכל להחליט מה בדיוק יכול להתאים לנו מבחינת נוחות. כאן אנחנו נכנסים לרזולוציות יותר נמוכות, בין אם זה רזולוציות של חומרים, איכות, סגנון וכדומה. כלומר דברים שהם מעבר לשאלה איך נחלק את השטח וכיצד נשתמש בו, אלא דברים הרבה יותר מהותיים עבורנו בכל מה שקשור לאופי השימוש בסלון ובמרכיבים שלו.