צימרים זולים בצפון – יש דבר כזה?

צימרים זולים בצפון – יש דבר כזה?

מי שעוקב אחר חלק המגזין במהדורות החדשות ומוספי הכלכלה השונים, עלול לחשוב שאם הוא רוצה לצאת לנופש בצימר בצפון, אז הוא יתקשה מאוד למצוא צימרים זולים. כמעט בכל מקום מסבירים לנו שמחיר הצימרים בישראל כבר מגיע לרמה של נופש בחו”ל ולכן משתלם יותר לטוס לאירופה לסופשבוע מאשר לצאת לנופש בגליל או ברמת הגולן.

ברמת העיקרון יש בזה משהו, אם אנחנו בוחנים את כל הצימרים ומשווים אותם לחבילות הנופש אשר מוצעות לנו במקומות שונים באירופה. אך מי שיחפש היטב, יוכל גם למצוא חבילות עבור צימרים זולים בצפון, במחיר כזה שישתלם להישאר בארץ ולא לטוס לחו”ל.

לפני שנסביר כיצד מוצאים והיכן אפשר למצוא צימרים זולים בצפון, צריך להדגיש שתי נקודות. ראשית, כשאנחנו בוחנים עלויות של צימרים בישראל מול עלות חבילות נופש בחו”ל, הרי שאנחנו צריכים לקחת בחשבון את העלויות סביב העסקה, כלומר, אנחנו לא צריכים לבחון אך ורק כמה עולה לנו הצימר או כמה עולה לנו חבילת נופש, אנחנו צריכים להתייחס גם לשאלות כגון, כמה עולה לנו עלויות מזון, עלויות כרטיסים לאתרים, וכדומה, מה הסתם זה מייקר את חבילת הנופש באירופה. שנית, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את מועד הנסיעה, ועד כמה זה משמעותי, אם בכלל, שאנחנו נהיה בארץ, קרובים לבית, באותה תקופה.

כיצד והיכן אפשר למצוא צימרים זולים בצפון?

ובכן, בעזרת האינטרנט אנחנו יכולים להיחשף לסוגים שונים של צימרים, כולל צימרים זולים ביחס לצימרים אחרים. אנחנו צריכים פשוט לדעת כיצד ומתי לחפש.

בשלב ראשון, באופן טבעי המחירים באמצע השבוע נמוכים ביחס למחירים בסופי שבוע. מן הסתם, המחירים בימים רגילים נמוכים לאין שיעור לעומת המחירים בחגים או בחופשת הקיץ. בכך אנחנו כבר יכולים לחסוך לא מעט כסף.

בשלב שני, אנחנו צריכים לבדוק מקומות שונים, לא ללכת למקומות הסטנדרטיים, המוכרים, אלא לחפש מקומות נסתרים, פחות שכיחים ומוכרים.

בשלב השלישי, חשוב שאנחנו נעשה סקר שוק ונשווה בין מקומות, כך נוכל למצוא בקלות רבה יותר מחירים זולים, צימרים שנוכל גם ליהנות מהם וגם לשלם עליהם פחות.