היתרונות של רכבים מסחריים יד שנייה

היתרונות של רכבים מסחריים יד שנייה

אם אתם מחפשים אחר רכב מסחרי יד 2, אתם מחפשים אחר רכב עבודה שיהיה לכם נוח לנהוג בו, אבל אל רק. אתם תצטרכו רכב אמין, רכב שחלקיו החלופיים לא יקרים, חסכוני בסולר או בנזין וכו’. בואו נדבר על רכישת רכבים מסחריים, מה היתרונות של אלו? 

אין ספק, אין כמו רכב מסחרי שקונים מהחברה ומורידים מעליו את הניילון של הריפודים. נהנים מהריח החדש הזה, הקילומטרים הראשונים הם שלכם ואפילו יש לכם אחריות על הרכב. אבל לא תמיד יש בתקציבנו את האופציה לרכישת רכב מסחרי חדש. אם כך, אחד היתרונות המהותיים ברכישת רכב מסחרי יד 2 הוא, היתרון של המחיר הזול משמעותית מרכב מסחרי חדש. אם כך, בואו לרגע נדבר על מה שחשוב לכולנו, הכיס ודרכים להקל עליו. 

רכישת רכב מסחרי בתקציב ביניים

אם אין לכם את התקציב לרכישת רכב מסחרי חדש, רכבים מסחריים יד שניה יהיו לכם הרבה יותר נגישים. הרכבים האלו נמכרים מתחת למחירון שלהם בדרך כלל, שזה כבר פלוס רציני. יחד עם זאת, חשוב לבדוק מדוע המוכר של הרכב מבקש מחיר מתחת למחירון. 

אם הרכב המסחרי במצב תחזוקתי ממש ירוד, לא בטוח שיהיה כדאי לרכוש אותו. יחד עם זאת, לעיתים המחיר של הרכב מספיק נמוך בכדי שיישאר לכם עודף עבור טיפולים לרכב. תוכלו לרכוש אותו מתחת למחירון ולהשתמש בכסף הנותר בכדי ליישר קו מבחינה מכאנית. 

רכב מסחרי יד 2 ניתן לבדיקה זריזה לפני רכישתו 

אם יש משהו אחד שאסור לוותר עליו, זה העניין של בדיקת הרכב במקום מורשה. למשל, קומפיוטסט או מוסך מורשה. ניתן לבדוק רכבים מסחריים יד 2 בעלות של כ-600 ₪ ומעלה. הקומפיוטסט ינפיק לכם דוחות המציינים את המצב התחזוקתי של הרכב מבחינה מכאנית, בטיחותית, חיצונית, פנימית ועוד. 

אם אתם לא מעוניינים לשלם 600 ₪ על בדיקת רכב, תנסו לבדוק אם ניתן לבדוק את הרכב בנוסך המורשה שלו. אם למשל הרכב המסחרי הוא סיטרואן ברלינגו, תבדקו את מוסכי שרתון ומוסכי פיג’ו, סיטרואן ורנו. בכל מקרה, לא לוותר על בדיקת הרכב (בהנחה שאתם לא מוסכניקים בעצמכם). 

חלקים חלופיים בד”כ זולים 

בין אם אתם מחפשים רכבים מסחריים יד שנייה מסוג כזה או אחר, תבדקו תמיד את העלויות של חלקי החילוף. ברוב המקרים, החלקים של רכבים מסחריים יהיו די זולים להחלפה. יחד עם זאת, בכל מקרה חשוב לבדוק את זה מראש. 

תוכלו להיכנס לכל חנות חלקי חילוף לרכב ולהתעניין במחירי חלקי החילוף של הרכב שאתם מעוניינים לרכוש. אם תבצעו נכון את מחקר השוק שלכם, אנחנו מאמינים שתוכלו למצוא רכב מסחרי שישרת אתכם נאמנות במשך שנים קדימה. אז תפעלו נכון מבחינה צרכנית, זה עשוי להשתלם בטווח הרחוק.