5  סוגי מצלמות נסתרות שיכולות לעזור לכם

5 סוגי מצלמות נסתרות שיכולות לעזור לכם

אם הגעתם למאמר הזה, סימן שאתם חושבים על התקנת מצלמה נסתרת בבית שלכם, או בעסק שלכם. קיימות כל מיני סיבות להתקנת מצלמות נסתרות.

כך או כך, מצלמות נסתרות הן מגוונות וקיימות לכל סיבה. הנה 5 מצלמות נסתרות שתוכלו לבחור מבניהן מי הכי מתאימה לכם-

מצלמת עינית הדלת

אם אתם רוצים לדעת ביתר ודאות מי נמצא מחוץ לדלת שלכם, מצלמות נסתרות המותקנות במקום עינית הדלת היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. כשהעינית הרגילה של הדלת נותנת למעשה ראות ‘עין הדג’, מצלמה נסתרת המחליפה את העינית המקורית יכולה לתת לכם אינדיקציה ברורה יותר לעומד מחוץ לדלת שלכם. המצלמה הנסתרת הזו מתחברת ישירות אל המחשב שלכם, או למסך אותו תרצו לראות דרכו וכך תוכלו ביתר קלות להבין מי בא לבקר.

מצלמה נסתרת בכוס הקפה

פה מדובר על הצורך שלכם במצלמה נסתרת אל מחוץ לכותלי הבית או העסק. מצלמה נסתרת המתחבאת בתוך כוס קפה יכולה לתת לכם את האפשרות לטייל ולעקוב אחר מי שתרצו ולקבל את המידע הדרוש ישירות אל המחשב שלכם. כך, אתם יכולים לשבת על ספסל ברחוב, בתוך הרכב ואפילו בפגישה ישירה עם מי שאתם עוקבים אחריהם או רוצים לתעד אותם. בינינו, מי יחשוד בכוס קפה?

מצלמה נסתרת בעכבר המחשב

גם בבית וגם בעסק שלכם, אם אתם חושדים שמישהו נוגע לכם בדברים או מנסה לקחת מידע השייך לכם, מצלמה נסתרת הקיימת בתוך עכבר המחשב יכולה לאפשר לכם לראות מי ניגש לדברים שלכם ולדעת בוודאות האם נגע בדברים שלכם או לא. אנחנו יודעים שאין דבר יותר מתסכל מלתפוס אדם שאתם סומכים עליו כאשר הוא עושה משהו לרעתכם, אך תשמחו על העובדה שיש לכם את הדרך לתפוס אותו.

מצלמה נסתרת ברכב

לרכב קיימות המון מצלמות נסתרות. לכן אתם צריכים להבין לשם מה אתם צריכים את המצלמה. ישנן מצלמות נסתרות הממשיכות לפעול לאחר שכיביתם את המנוע ולמעשה מצלמות את כל מה שקורה כאשר הרכב חונה ואתם לא בתוכו. כך, תוכלו לראות האם פרצו לכם לרכב, האם מישהו פגע לכם ברכב וגם יהיו לכם פרטים מספיקים בכדי לפנות למשטרה ולתת להם את הראיות המפלילות שלכם.

מצלמה נסתרת על קולר הכלב

חושדים שמישהו נכנס אליכם הביתה בזמן שאתם לא שם? התקנת מצלמה נסתרת על קולר הכלב יכולה לתת לכם את האפשרות להציץ לחצר הבית שלכם ולראות האם מישהו בא במגע עם הכלב שלכם או מנסה להיכנס אליכם הביתה. כלב נאמן הוא כלב שנובח כאשר הוא לא מכיר את הנפשות הפועלות, לכן סביר שיישאר בקרבת מקום הפורץ, מה שיאפשר לכם גם פה, להגיש את החומרים למשטרה ולקוות שיתפסו את פורע החוק.

ודאי כבר הבנתם, מצלמות נסתרות נועדו בכדי לעזור לכם לתעד את מה שאתם צריכים וכמו שראיתם, הן קיימות בכל מיני סוגים וצורות. כל שעליכם להבין הוא מה אתם רוצים לתעד ואיך.