4 סוגים שונים של שעוני יוקרה שיעזרו לכם לבחור את הטוב ביותר

4 סוגים שונים של שעוני יוקרה שיעזרו לכם לבחור את הטוב ביותר

לא כל השעונים נוצרו שווים ואף חלקם נמצאים בליגה אחרת ולגמרי משלהם. שילוב של אמנות מרשימה עם אסתטיקה מסוגננת, שעוני יוקרה הם הרבה יותר מאביזרים פשוטים.

לפיכך, אין זה פלא מדוע שמות כמו רולקס עשויים לעורר עניין רב לא רק בקרב חובבי השעונים, אלא בקרב כולם. אז אם אתם מחפשים שעון שיספק אתכם מבחינת צו האופנה, שיתפקד לאורך שנים רבות וכמובן יראה לכם את השעה, אתם צריכים להיסגר על שעון אחד שימשוך אתכם אליו הכי הרבה.

הנה 4 דוגמאות לשעוני יוקרה שמתוכם תרצו לבחור את שעון היוקרה שלכם-

רולקס –  Rolex

אנחנו בכוונה מתחילים במוכר מכל. מדובר באחד מהשעונים הטובים ביותר בעולם אם לא השעון הטוב ביותר בעולם. רולקס, הינו שעון המוכר, מקובל ונערץ בחברה ואפשר להגיד ששמו מקדם אותו. מקורות השעון הם בריטיים ומיוצגים בעיצובים קלאסיים של המותג. שעוני רולקס זוכים להכרה בינלאומית ומופיעים ברשימת המותגים העולמיים החזקים ביותר לפי מגזין ‘פורבס’.

ברייטלינג – Breitling

שעון ברייטלינג ידוע בעיקר בזכות העמידות שלו, הדיוק שלו ואורך החיים שלו. השעונים, נוצרו בהשראת התעופה וקיימים בהם המון תכונות המשמות טייסי קרב רבים. המותג תכנן גם שעונים עבור צוללנים, פועל לחדש כל פעם את השעונים שלו ולשמור על הקידמה לצד העבר ממנו הגיע. יהיה שעון מומלץ עבור ספורטאים ואנשי צבא.

פנריי – Panerai

מקור השעון משנת 1860 ויוצר לראשונה בפירנצה שבאיטליה. כיום, המטה של פנריי ממוקם במילאנו, בעל לקוחות מכל העולם. החברה האיטלקית ידועה בעקבות הסגנונות הנועזים שלה, מספריה הפשטניים ואלמנטים עיצוביים מיוחדים. קיימת גם התייחסות לרצועות השעון אשר ניתן לקבלן עשויות כסף או עשויות עור. לפנריי סוגים שונים של שעונים כך שתוכלו לבחור את הנכון עבורכם.

קרטייה- Cartier

אם אתם מכירים שמות של שעוני יוקרה, אתם ודאי מכירים את הקרטייה. אחד המותגים המפורסמים ביותר בעולם בעסקי השעונים והתכשיטנות. קרטייה הוקמה ב-1847 בפריז, צרפת ושעונים רבים של המותג מדברים בשם עצמם בעקבות המראה הקלאסי והמכובד שלהם. החומרים בהם משתמשים בעבור כל שעון הינם חומרים בעלי איכות גבוהה מאוד וניתן להבחין בשעות קרטייה בזכות הספרות הרומיות שלו.

שעוני יוקרה הם הרבה יותר משעון, את זה אתם בטח יודעים. אך אם אתם מעוניינים בשעון יוקרה, אתם תהיו חייבים לעשות מחקר קטן בטרם הקנייה. בעולם שעוני היוקרה יהיו אנשים שינסו לתחמן אתכם ולבסוף תמצאו את עצמכם עם שעון מזויף. קראו על השעונים, בדקו אותם והתייעצו עם איש מקצוע. הדבר יעניק לכם שקט נפשי ושעון חדש ויוקרתי על היד.