3 טיפים לעבור אודישן בסוכנות לדוגמנות

3 טיפים לעבור אודישן בסוכנות לדוגמנות

אם את סוף, סוף קיבלת הזדמנות, את עומדת מול אודישן שאת רוצה במיוחד, אנחנו חושבים שיש לנו כמה טיפים בשבילך, כאלו שיעזרו לך, בתקווה, לעבור את האודישן. אודישן זה בהחלט אירוע לא נעים לעיתים בו את נבחנת בכמה רגעים ספורים בהם עלייך להיות במיטבך.

כדי לעבור את האודישן בשלום, הכנו עבורך כמה טיפים שאולי יעזרו לך לחצות את הרגעים הדרמטיים הללו בשלום. אנחנו אמנם לא מכירים אותך אבל אנחנו כן יודעים להגיד, מתוך ניסיון של שנים במקצוע, שלכל אחת יש את הכלים שיעזרו לה לקבל את התפקיד הנכסף.

אז למה את מחכה? כל המידע הזה נמצא ממש כאן:

קודם כל, תראי מקצועיות

אין דבר שאנשי מקצוע אוהבים פחות מדוגמניות שלא מגיעות לאודישן כמו שצריך. אתן צריכות להבין כי כאשר אנחנו, כאן ב- סוכנות דוגמנות אימג' מקיימים אודישנים , אנחנו עלולים למצוא את עצמנו יושבים שעות בחדר סגור, רואים אינספור דוגמניות.

אין שום סיבה שדווקא בגללך יום העבודה יהיה ארוך יותר. ההמלצה היא כמובן לעשות הכל כדי להגיע בזמן, גם אם זה אומר שתגיעי כמה דקות קודם לכן. בהזמנה לאודישן תקבלי את הפרטים להם את צריכה לדאוג מראש, כמו להביא את הסוק המקצועי שלך וכן הלאה. האמיני לנו, ככל שתראי מקצועיות רבה יותר כך הסיכוי שלך לקבל את התפקיד יהיה גדול יותר.

אל תהיי משהי שהיא לא את

אנחנו, כאן ב- סוכנות דוגמנות אימג' רואים כל הזמן בחורות שראו משהו בערוץ האופנה והן מנסות, שוב ושוב לעשות חיקוי לא מוצלח שלו. האמיני לנו, אין שום סיבה להיות משהו שאת לא. בסופו של יום, אנחנו לא רק בוחרים דוגמנית, אנחנו בוחרים בחורה צעירה עם אופי, עם כריזמה ונוכחות. ביטחון עצמי, להראות את מי שאת, אלו יעזרו לנו להאמין כי את באמת יכולה לשאת את התפקיד בגאווה ולהפוך לדוגמנית מקצועית.

כדי לעבור אודישן אחד צריך לקיים שגרה נכונה

אנחנו ב- סוכנות דוגמנות אימג' מאמינים כי הדרך לעבור אודישן ועוד אחד היא רק על ידי קיום אורך חיים בריא ונכון. אל תלכי לישון מאוחר לפני האודישן, הימנעי מאלכוהול ונסי לאכול משהו בבוקר. האמיני לנו, חיוניות, אנרגיה, הם לא דבר שאי אפשר להבחין בו כאשר בחורה זו או אחרת נכנסת לחדר.

אף אחד לא רוצה לעבוד עם בחורה שלא נהנית ממה שהיא עושה, לא משנה כמה היא יפה ומקצועית. לכן, ההמלצה שלנו היא לנשום עמוק, לא להסתחרר בקלות ולהשתדל לאמץ כמה שיותר דרכים לקיום אורך חיים בריא שישאיר אותך חיונית ויתן לך משב רוח רענן וביטחון עצמי .

אנחנו, כאן ב- סוכנות דוגמנות אימג' מחכים לפגוש אותך. אז למה את מחכה?