3 טיפים לבחירת מתנות ליולדת

3 טיפים לבחירת מתנות ליולדת

מזל טוב, היולדת ילדה! ועכשיו כדאי לבקר אותה עם איזו מתנה מיוחדת. אבל תזכרו, לא כל הנשים היולדות מוכנות לקבל ביקורים ואוהבות אותם, לפחות לא מיד אחרי הלידה. התקשרתם לוודא שהיא תשמח לקבל את הביקור שלכם? יופי, הנה טיפים למתנות עבור יולדות. 

אחד מהאירועים המשמחים בחיים הוא, אירוע הלידה. בין אם זה בן או שמא זו בת, ההורים שמחים עד השמיים והנה חיים חדשים מתחילים כבר עכשיו. וכשמדובר באחד האירועים הכי משמחים בחייה של האישה ובחייו של הבעל, צריך גם לצ'פר אותם עם איזו מתנה נחמדה. לא חובה לרכוש מתנה עבור הבעל והאישה גם יחד, אבל בהחלט כדאי. מעדיפים לרכוש מתנה ליולדת בלבד? הנה כמה טיפים טובים, נתחיל עם מארזי מתנות טעימים שכולנו אוהבים לקבל. 

מארזי שי ליולדות 

אם אתם מחפשים אחר מתנות ליולדת מסוגים שונים, ודאי נתקלתם כבר בכל סוגי השי שיש. אבל העניין הוא כזה, יש דברים שלעולם לא נמאסים, כמו למשל מארזי שי ליולדת. אתם יכולים לרכוש מארזים מסוגים שונים, כאשר בכל אחד מהם תהיה תכולה שונה. 

ישנם מארזים הכוללים בתוכם פרחים ושוקולדים, כמו גם מארזי סושי פירות מיוחד מאוד. אם לא נתקלתם עדיין בסושי הפירות, מדובר בעצם בסוג של קינוח המעוצב כמו סושי. זה מגיע במשלוח עד בית החולים, למיטה של היולדת. 

מתנות ממותגות תמיד הולכות

כשמדברים על מתנות ממותגות, למעשה כמעט אין גבול לאופציות. אתם יכולים למתג כמעט כל פריט ולהפוך אותו למתנה יפהפייה. חיפשתם מתנות ליולדות מקבלות צורות ועיצובים שונים, ככה שהכול בידיים שלכם. תוכלו למתג מגבות עם מיתוג רקום, כמו גם ספלי קפה, כלי מטבח, סירים, אוהלי קמפינג ומה שרק תרצו. 

בפועל, אפשר למתג כמעט כל מוצר. בעוד שעל מוצר מסוים המיתוג יהיה בעזרת הדפסה, במוצר אחר יהיה אפשרי למתג בעזרת רקמה ותפירה.  אם חיפשתם אחר מתנות ליולדת הטרייה, זו אחלה אופציה. ישנן חברות רבות אשר עוסקות בתחום הזה של מיתוג מתנות ליולדת הטרייה. 

כדאי לשקול להקדיש מתנה ליולדת וגם לאבא הטרי 

כדאי לא לשכוח את האבא הטרי. אם אתם רוכשים מתנות ליולדת הטרייה, האבא הטרי ישמח גם הוא לקבל קצת תשומת לב. לפעמים אנחנו שוכחים שגם הוא מתרגש. אתם יכולים לרכוש למשל מארז וויסקי משובח עם כמה סגרים טובים. גם אם הוא לא מעשן, הוא ישמח על המחווה וישמור את הסיגרים לבילוי עם החבר'ה. 

בין אם תחליטו לרכוש מתנה ליולדת מסוג כזה או אחר, היא תשמח קודם כל על הכוונה שלכם. אם כך, תשקיעו גם בכרטיס הברכה שאתם כותבים לה. קחו דקה, תסגננו כמה מילים ותנו לה להרגיש טוב עם הדרך החדשה שלה ושל התינוק או התינוקת.