מערכת לשליחת SMS – יתרון עצום לעסק

מערכת לשליחת SMS – יתרון עצום לעסק

בעלי אירגונים ועסקים  רבים כבר הבינו, כיום כבר לא מספיק לשווק רק ברשת האינטרנט, ברשתות החברתיות, גם דיוור אלקטרוני איננו מספיק, חייבים להתקדם אל הכלי השיווקי היעיל והזמין מכולם– שיווק ב-SMS.

 

מאז מהפכת הטלפונים הניידים והחכמים וכניסתם למרחב הציבורי והאישי, מתחוללת מהפכה תקשורתית של ממש המשפיעה על הרגלי הצרכנות והפנאי של כולנו, וכתוצאה מכך גם על אסטרטגיות הפרסום של עסקים גדולים כקטנים גם יחד. לאור העובדה כי אדם ממוצע מבלה זמן רב מול המסך הקטן הפכו סמסים שיווקיים בשנים האחרונות לכלי שיווקי חזק ויעיל. קמפיין SMS הוא הדרך המהירה והיעילה ביותר להגיע ישירות לקהל היעד. מחקרים וסקרים בינלאומיים מציגים נתונים על שיעורי פתיחה מדהימים של 98-90 אחוזים וזמן פתיחה של שלוש דקות בממוצע.

 

בעזרת מערכת לשליחת SMS אפשר לשלוח כמות גדולה של הודעות לנמנעים רבים בלחיצה אחת. במקום לשלוח את ההודעה לכל נמען בנפרד, כך המערכת חוסכת לא מעט זמן  ומשאבים, מאחר והיא מאפשרת למשתמש בה לעשות הכל במיידי, בצורה פשוטה ונוחה. מערכת לשליחת SMS  מתאימה לעסקים וארגונים בסדרי גודל שונים, גדולים וקטנים, וכן, עמותות, בעלי מקצוע וגורמים אחרים. המערכת מסייעת לשמור על קשר עם הלקוחות בצורה טובה, נוחה וקרובה. חשוב לדגיש,מדובר במערכת ניהול ממוחשבת, ואין צורך לעבוד עם פלאפונים במובן המעשי, את המערכת ניתן להתקין על כל מחשב טאבלט וכו’. אפשר להשתמש בה בכל עת ומכל מקום, ולהנות מפונקציות שונות שהיא מציעה. 

יתרונות מערכת שליחת SMS לעסקים:

קשר ישיר ומיידי – מערכת לשליחת סמסים מאפשרת לכם לפתוח מול הלקוח ערוץ תקשורת ישיר ומיידי. מהרגע שנשלחה ההודעה לא עוברות יותר ממספר שניות עד שהיא מגיעה אל הלקוח. עפ”י בדיקות שנערכו פרק הזמן שחולף עד שמקבל ההודעה קורא את הודעת הטקסט הוא כחמש עשרה דקות. 

תזכורת על חידוש/טיפול שנתי – אם אתם בעלים של חדר כושר, מוסך לרכב, חברה לאחסון אתרים, רופא שיניים ועוד, תזכורת באמצעות SMS מעלה את אחוזי ההגעה לטיפול ואף יעילה לתיאום וגבייה. ניתן לשלוח הודעה אחת לשנה או חצי שנה, קצת לפני הזמן שנדרש לטיפול, ואף לשלב קישור רכישה/תיאום פגישה אוטומטי.

 יצירת קשר מותאם אישית – תוכלו לנצל את ה- SMS להפצת הודעה פורמלית, אך מומלץ לנצל את המעמד האינטימי הזה כדי לפנות באופן אישי ישירות ללקוח ולשלב את שמו במסר. הודעות טקסט זה ערוץ ששמור בדרך כלל לחברים ומשפחה כך גם אתה הופך להיות חלק מהערוץ הזה. רוב הסיכויים שכאשר תשלח הודעת SMS המנוסחת באופן אישי, הם יחשבו ששלחת להם הודעה אישית והתגובה בדרך כלל תהיה חמה ואישית. 

אחוזי המרה גבוהים – מדובר בכלי פרסום הפונה אל הקהל הרלוונטי ביותר עבור עסק, ובשל כך אחוזי ההמרה שלו נחשבים לגבוהים. כלומר כמות האנשים אשר נחשפו לתוכן הפרסומי, במקרה שלנו הודעת סמס, ביצעו את הפעולות שהביאו אותם לבצע רכישה. על פי הנתונים אחוזי ההמרה של פרסום באמצעות הודעות סמס הם גבוהים יותר ממדיות אחרות. 

הצגת נתונים – הפקת דו”חות סטטיסטיים שונים המאפשרים לכם לשפר ולייעל את תכני ההודעה והמסרים השיווקיים שלכם בכל רגע נתון.