טיפים לבחירת נוזל לסיגריה אלקטרונית

טיפים לבחירת נוזל לסיגריה אלקטרונית

הרבה מאד אנשים בשנים האחרונות גילו את סגולותיה של הסיגריה האלקטרונית ואת היתרונות הרבים של השימוש בה. לא עוד הכנסה לגוף של כימיקלים רעילים ומסוכנים, לא עוד גרימת נזק משמעותי והרה גורל לגוף. מחלות רבות מקורן בעישון של סיגריות רגילות ואחד הנושאים החשובים על סדר היום הציבורי הוא הפסקת עישון או הפחתה ניכרת בכמות הסיגריות שמעשנים מדי יום. סיגריה אלקטרונית יכולה להוות שלב ביניים בהפסקת העישון או אפילו להוות תחליף לסיגריות הרגילות. היא מורכבת מגוף חימום קטנטן שמחמם עד כדי אידוי נוזל שמכניסים לתוך קפסולה פנימית בתוך גוף הסיגריה. בניגוד לעשן הסיגריות הרגיל האדים של נוזל לסיגריה אלקטרונית מתאדה מיד ולא מותיר חותם על הבגדים או בחלל שבו נמצאים. מה שחשוב זה לבחור נכון את הנוזל הזה על מנת שאפשר יהיה לעשות שימוש ארוך טווח בסיגריה האלקטרונית.

איך בוחרים נוזל אידוי?

כיום אפשר למצוא מגוון עצום של נוזלי אידוי. הם נבדלים זה מזה בטעם או בריח וכמובן במחיר או בחומרים שהם מכילים. כך למשל אפשר למצוא נוזל לסיגריה אלקטרונית שיכיל ניקוטין עבור המעשנים הכבדים שמכורים למרכיב זה אבל יש גם מגוון רחב של נוזלי אידוי ללא הניקוטין. המעשן יכול לבחור נוזלי אידוי בריח או טעם שהוא אוהב וכך ליהנות מהארומה שהם מייצרים בחלל הפה. חשוב לשים לב לחברת היצרן של נוזל האידוי, שכן כיום יש מבחר גדול של חברות והנוזלים שהן מייצרות נבדלים זה מזה בחוזק, בטעם ובאפקט שנשאר גם אחרי שהעישון מסתיים. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא הנושא של המחיר. כיום אפשר להשיג עסקאות חבילה נוחות וכדאיות מאד שבהן במחיר לא מאד גבוה אפשר להצטייד בכמה וכמה מיכלים של נוזל אידוי, גם מגוונים עם כמה טעמים או ריחות וכך המחיר עבור כל בקבוק נוזל בנפרד יורד בצורה משמעותית.

החשיבות של בחירת נוזל האידוי

בבחירתו של נוזל לסיגריה אלקטרונית טמונה ההצלחה להתמיד בעישון הסיגריות האלקטרוניות. אם המעשן יבחר טעם או ריח שנעימים וטעימים לו – אין ספק שיהיה לו קל יותר להתמיד ולהמשיך לעשן רק את הסיגריה האלקטרונית. הוא צריך שהעשן שיוצר נוזל האידוי ייתן לו בדיוק את אותה התחושה בחלל הפה שנותן העשן של הסיגריה הרגילה וכך הוא ירגיש את אותן התחושות, מה גם שיהיה קל יותר להרגיל את הגוף לסוג אחר של עישון. הרבה מאד מעשנים מתקשים להפסיק בגלל שהם רגילים לתחושת העשן בפה, באף ובדרכי הנשימה ולכן אם חומר אחר שהוא הרבה פחות מסוכן (או אפילו לא מסוכן בכלל) ייתן להם את אותה התחושה הרי שהם יוכלו להמשיך לעשות בו שימוש וכך להקל משמעותית על הבריאות שלהם.